12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
27 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лідер Єдиного Центру звинуватив міськраду Лисичанська в узурпації влади

06.05.2009, 11:00
3503
0
Автор

Лідер Єдиного Центру звинуватив міськраду Лисичанська в узурпації влади

Лідер партії "Єдиний центр", народний депутат Ігор КРИЛЬ заявляє, що перевибори мера Лисичанська Луганської області можливі тільки за умови проведення одночасних виборів міського голови і міської ради. Про це УНІАН повідомили в прес-службі партії.

"Я упевнений, що в спорах навколо виборів в Лисичанську необхідно і можливо знайти компроміс, але тільки відповідно до чинного законодавства. Саме з цією метою я приїхав в це місто", - заявив сьогодні в Лисичанську И.КРИЛЬ.

Він відмітив, що дискусії навколо результатів виборів є недоречними. По словах И. КРИЛЯ, "вибори відбулися, хто не згоден з їх результатами - може оскаржити рішення в суді". "Переможець відомий. Але якщо іншого компромісу, окрім нової виборчої кампанії немає, то це мають бути одночасні вибори як міського голови, так і міської ради", - відмітив він.

Голова "Єдиного центру" вважає, що ліквідація місцевої територіальної виборчої комісії є нелегітимною, і назвав такі дії чиновників узурпацією влади. "Саме міська рада паралізувала виборчий процес і, фактично, узурпувала владу в місті. Тому саме його в першу чергу необхідно переобирати. Містом не може керувати команда, яка за всяку ціну, навіть ціною маніпулювання ручний ТИК нині намагається залишитися у владі", - заявив И.КРИЛЬ.

Як повідомляв УНІАН, 23 жовтня 2008 р.. Лисичанська міська рада достроково припинила повноваження міського голови Леоніда КРИСАНОВА. Ініціатором цього рішення виступила Партія регіонів. В.о. міського голови міськрада призначила секретаря Лисичанської міської ради Сергія БАРАННИКА - депутата, обраного за списком Партії регіонів.

Позачергові вибори Лисичанського міського голови були призначені на 3 травня постановою Верховної Ради від 5 лютого 2009 року.

3 травня в Лисичанську відбулися дострокові вибори мера. Цього дня близько 10.00 тервиборчком у виконання постанови Донецького апеляційного адміністративного суду виключив з виборчого списку кандидата від Партії регіонів С. БАРАННИКА.

4 травня в прес-службі "Єдиного центру" заявили, що, за результатами проведеного партією паралельного підрахунку голосів виборців, її представник Валерій БОНДАРЕНКО "практично став Лисичанським міським головою" - за нього на виборах 3 травня проголосували 17,33% виборців.

В той же час Луганське обласне відділення Комітету виборців України заявило про грубі порушення прав виборців на цих виборах.

Член парламентської фракції Партії регіонів Юрій БОЙКО назвав "спробу партії "Єдиний центр" реалізувати незаконний сценарій виборів мера Лисичанська (Луганська область) "політичним рейдерством".

На думку Ю. БОЙКА, на виборах в Лисичанську мали місце "і відверту зневагу нормами виборчого законодавства, і тиск на членів тервиборчкомів, і, нарешті, рішення суду, який менш ніж за добу до початку голосування під надуманим приводом зняв з дистанції лідируючого кандидата від Партії регіонів".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+