12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Позачергові вибори місцевих голів на Луганщині упевнено підтверджують статус скандальних юридичних розбирань

06.05.2009, 14:00
3855
0
Автор

Позачергові вибори місцевих голів на Луганщині упевнено підтверджують статус скандальних юридичних розбирань

Услід за хворобливою процедурою обрання голови Дзержинского поссовета в Ровеньках виникли виборні проблеми в Лисичанську. Там 3 травня жителі вибирали мера. Заздалегідь максимум голосів при явці усього лише в 34% набрав висуванець від "Єдиного центру" Валерій Бондаренко - 17% голосів. Але "знятий" з реєстрації вже в ході виборів кандидат від ПР Сергій Баранник, а разом з ним Лисичанська міська рада і територіальна виборча комісія (ТИК) доки не дозволяють ставити у виборчому процесі точку.

Лисичанськ - досить проблемне місто. Хронічні "негаразды" в ЖКГ і екології стали свого часу причиною нарікань з боку губернатора Олександра Антипова на адресу колишнього лисичанського градоначальника - Анатолія Крысанова. Не був на стороні мера і міська рада, що достроково припинила у результаті повноваження Крысанова. Відтоді обов\'язки міського голови перейняв на себе секретар міськради - "регіонал" Сергій Баранник.

Саме його багато хто вважав найвірогіднішим претендентом на крісло мера. Занадто небезпечних для себе конкурентів команда Баранника не бачила, хоча і значилися там відомі лисичанцам прізвища. Приміром, гендиректор ВАТ "Лисичанскуголь" В\'ячеслав Теросипов (партія "Батькiвщина"), екс-мер Лисичанська, директор Лисичанської ТЕЦ Валерій Бондаренко (партія "Єдиний центр") і інші. Статус проблемного міста зовсім не лякав кандидатів в мери. І бажаний пост вони один одному просто так поступатися не збиралися.

В розпал передвиборної гонки виник традиційний скандал. Валерій Бондаренко викрив Сергія Баранника в "підкупі виборців шляхом перевищення службових повноважень". У своїх неодноразових судових позовах до "регіонала" і ТИК Бондаренко просив служителів Феміди зафіксувати факт виготовлення і розміщення агітаційних матеріалів Баранником нібито не за рахунок засобів виборчого фонду. І покарати його за це "зняттям".

І якщо Лисичанський суд відмовився розглядати скарги "пташенят гнізда Балоги", то Донецький апеляційний суд задовольнив позов товариша від "ЕЦ". І своїм рішенням зобов\'язав ТИК зняти Сергія Баранника з реєстрації як кандидата на посаду міського голови.

  - Ситуация такая: решением суда Баранника сняли с выборов 2 мая в 15.00 часов. После этого времени 5 человек из территориальной избирательной комиссии пропали вообще, - рассказал "МГ" Валерий Бондаренко. - Поэтому решение суда своевременно не было внесено в повестку дня теризбиркома.

Проте зібравшись в день виборів - 3 травня, ТИК все-таки прийняла рішення поставити в бюлетенях навпроти прізвища Баранника відмітку "вибув". Тобто через декілька годин після початку самого виборчого процесу!

Знову-таки 3 травня, в 19.00, по словах Бондаренко, зібралася позачергова сесія міської ради і затвердила рішення про усунення від роботи п\'яти членів Тика, нібито на підставі їх власних заяв, і самого голови комісії Володимира Юнака.

Зв\'язок між зняттям з передвиборної гонки кандидата від ПР Баранника і рішенням "регіональної" більшості міськради про розпуск тервиборчкому (під кінець виборів!) "единоцентрист" Бондаренко не озвучував, але вона лежить, на наш погляд, на поверхні.

  - Таким образом, итоги выборов не подведены, - продолжает выдвиженец от "ЕЦ". - И в общем ситуация идет к правовому беспределу. Я считаю, что тут применен админресурс в лице городского совета. Непонятно, где были эти пропавшие члены комиссии. По Бараннику - там статья "превышение служебных полномочий" и "подкуп избирателей". Мы сейчас готовим иски по всем нашим спорным вопросам, потому что заканчиваются сроки обжалования.

Нарікання Валерія Бондаренко на "правове беззаконня" можна було б зрозуміти, коли б не одне але. За інформацією "МІЛІГРАМА", рішення про зняття з виборів Сергія Баранника приймалося зовсім не в регіональному відділенні партії "Єдиний центр", а там, де працює її тіньовий лідер Віктор Балога - в секретаріаті Президента України. І саме звідти йшли "правильні" вказівки в Центрвиборчком, до куратора Луганщини панові Донченко, а звідти вже - товаришеві Юнаку.

В\'ячеслав Теросипов, що зайняв, за попередніми даними, на виборах друге місце з 14% голосів, не зміг нам прокоментувати вибори, пославшись на сімейну трагедію. Як стало відомо "МІЛІГРАМУ", передчасно пішов з життя батько В\'ячеслава Михайловича, у зв\'язку з чим редакція виражає В\'ячеславу Теросипову і його сім\'ї щирі співчуття.

Не вдалося нам почути думку про виборчий процес і від Сергія Баранника. На наші численні дзвінки в приймальню мера Лисичанська секретар наполегливо відповідала, що "Сергій Георгійович вийшов, поїхав на похорони, поїхав на прес-конференцію".

Тим часом вечором 4 травня на черговій позачерговій сесії Лисичанська міська рада прийняла рішення про формування нової територіальної виборчої комісії з виборів депутатів місцевих рад і міського голови Лисичанська. Новообрана ТИК протягом семи відведених законом днів і прийматиме рішення про те, чи вважати що пройшли 3 травня вибори міського голови Лисичанська що відбулися або ні?

Щось підказує нам, що незабаром лисичанцев знову покличуть на виборчі дільниці. Ось тільки питання - чи прийдуть. До речі, більшість виборців, що прийшли на вибори, проголосували "проти усіх".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+