12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Губернатор Луганщини закликає врегулювати конфлікт навколо виборів мера Лисичанська

06.05.2009, 16:00
3814
0
Автор

Губернатор Луганщини закликає врегулювати конфлікт навколо виборів мера Лисичанська

Якщо порушені конституційні права хоч би одного мешканьця Лисичанська, свої оцінки подіям 3 і 4 травня зобов\'язані дати усі органи влади, які мають для цього відповідні законні повноваження. Про це заявив голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов, коментуючи ситуацію з виборами міського голови Лисичанська, - повідомляє  БАЛКИ. Губернатор упевнений, що усі партії, учасники виборів, повинні взяти участь у врегулюванні конфлікту.

"У сьогоднішніх умовах кризи ми усі повинні діяти на користь людей, а не власних амбіцій. Вважаю, що лише компетентні органи, судові інстанції повноважні сьогодні робити остаточні законодавчі оцінки відносно дій учасників виборчого процесу в Лисичанську", - підкреслив Олександр Антипов.

Він переконаний, що органи влади ну можуть залишатися в стороні від процесів, які порушують конституційні права громадян на вільне волевиявлення.

Губернатор призвав усі відповідні органи в межах їх компетенції дати відповідну оцінку ситуації, яка склалася в Лисичанську, зокрема, відносно осіб, дії яких могли перешкодити нормальному ходу виборчого процесу.

На думку Олександра Антипова, здатність знайти демократичне рішення проблеми - це "оцінка не лише нашої області, але і країни в цілому". "Упевнений, усі учасники виборів міського голови Лисичанська виберуть конструктивний шлях, якщо головний мотив прийняття будь яких рішень у цій справі - дотримання інтересів жителів міста", - підкреслив він.

Також Олександр Антипов звернувся до правоохоронних органів з вимогою забезпечити охорону громадського порядку в місті і прийняти невідкладні заходи для охорони виборчої документації.

Нагадаємо, 3 травня в Лисичанську проходили вибори мера. Цього дня під час голосування був знятий з виборів кандидат Сергій Баранник.

4 травня, на сесії депутати Лисичанської міськради прийняли рішення про дострокове припинення повноважень усього складу ТИК.

Нині, у Лисичанської міськради, згідно із законодавством, є декілька  днів, щоб сформувати новий склад територіальної виборчої комісії (ТИК).

Саме нова комісія повинна обробити документацію, надану в ТИК дільничними виборчими комісіями, і визначити результати голосування на виборах лисичанського міського голови.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+