12+
24 июля
...
прогноз на 5 дней
27 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Губернатор Луганщини закликає врегулювати конфлікт навколо виборів мера Лисичанська

06.05.2009 16:00
3714
0
Автор

Губернатор Луганщини закликає врегулювати конфлікт навколо виборів мера Лисичанська

Якщо порушені конституційні права хоч би одного мешканьця Лисичанська, свої оцінки подіям 3 і 4 травня зобов\'язані дати усі органи влади, які мають для цього відповідні законні повноваження. Про це заявив голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов, коментуючи ситуацію з виборами міського голови Лисичанська, - повідомляє  БАЛКИ. Губернатор упевнений, що усі партії, учасники виборів, повинні взяти участь у врегулюванні конфлікту.

"У сьогоднішніх умовах кризи ми усі повинні діяти на користь людей, а не власних амбіцій. Вважаю, що лише компетентні органи, судові інстанції повноважні сьогодні робити остаточні законодавчі оцінки відносно дій учасників виборчого процесу в Лисичанську", - підкреслив Олександр Антипов.

Він переконаний, що органи влади ну можуть залишатися в стороні від процесів, які порушують конституційні права громадян на вільне волевиявлення.

Губернатор призвав усі відповідні органи в межах їх компетенції дати відповідну оцінку ситуації, яка склалася в Лисичанську, зокрема, відносно осіб, дії яких могли перешкодити нормальному ходу виборчого процесу.

На думку Олександра Антипова, здатність знайти демократичне рішення проблеми - це "оцінка не лише нашої області, але і країни в цілому". "Упевнений, усі учасники виборів міського голови Лисичанська виберуть конструктивний шлях, якщо головний мотив прийняття будь яких рішень у цій справі - дотримання інтересів жителів міста", - підкреслив він.

Також Олександр Антипов звернувся до правоохоронних органів з вимогою забезпечити охорону громадського порядку в місті і прийняти невідкладні заходи для охорони виборчої документації.

Нагадаємо, 3 травня в Лисичанську проходили вибори мера. Цього дня під час голосування був знятий з виборів кандидат Сергій Баранник.

4 травня, на сесії депутати Лисичанської міськради прийняли рішення про дострокове припинення повноважень усього складу ТИК.

Нині, у Лисичанської міськради, згідно із законодавством, є декілька  днів, щоб сформувати новий склад територіальної виборчої комісії (ТИК).

Саме нова комісія повинна обробити документацію, надану в ТИК дільничними виборчими комісіями, і визначити результати голосування на виборах лисичанського міського голови.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+