12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
7 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У ПР говорять, що ЕЦ намагався провести рейдерську атаку на Лисичанськ

05.05.2009, 17:00
3612
0
Автор

У ПР говорять, що ЕЦ намагався провести рейдерську атаку на Лисичанськ

Член парламентської фракції Партії регіонів Юрій БОЙКО називає "спробу партії "Єдиний центр" реалізувати незаконний сценарій виборів мера Лисичанська (Луганська область) "політичним рейдерством".

"Маніпуляції і відвертий підлог на користь кандидата від близької до Президента партії свідчать про готовність його команди будь-якими способами залишитися при владі", - говориться в переданому агентству УНІАН прес-службою Ю. БОЙКА заяві.

На думку Ю. БОЙКА, на виборах в Лисичанську мали місце "і відверту зневагу нормами виборчого законодавства, і тиск на членів тервиборчкомів, і, нарешті, рішення суду, менш ніж за добу до початку голосування під надуманим приводом що зняло з дистанції лідируючого кандидата від Партії регіонів".

"Циничное пренебрежение мнением сотен тысяч жителей восточной Украины давно стало нормой для правящей власти. Однако на этот раз мои земляки-лисичане выступили с решительным протестом против лишения их права голоса", - сказал Ю.БОЙКО, добавив, что "люди, которые пришли на центральную площадь Лисичанска, показали новый уровень политической культуры и политической сознательности".

Народний депутат також відмітив "важливу роль органу місцевого самоврядування - міської ради Лисичанська - у відбитті рейдерської атаки".

"Міськрада Лисичанська, можливо, уперше в новітній історії України не піддався тиску влади і дал принципову оцінку, захистивши інтереси міської громади", - підкреслив Ю.БОЙКО.

Як повідомляв УНІАН, 23 жовтня 2008 р.. Лисичанська міська рада достроково припинила повноваження міського голови Леоніда КРИСАНОВА. Ініціатором цього рішення виступила Партія регіонів. В.о. міського голови депутати призначили секретаря міськради Сергія БАРАННИКА - депутата, обраного за списком Партії регіонів.

Позачергові вибори Лисичанського міського голови були призначені на 3 травня постановою Верховної Ради від 5 лютого 2009 року.

3 травня в Лисичанську відбулися дострокові вибори мера. Цього дня близько 10.00 тервиборчком у виконання постанови Донецького апеляційного адміністративного суду виключив з виборчого списку кандидата від Партії регіонів С. БАРАННИКА.

4 травня в прес-службі "Єдиного центру" заявили, що, за результатами проведеного партією паралельного підрахунку голосів виборців, її представник Валерій БОНДАРЕНКО "практично став Лисичанським міським головою" - за нього на виборах 3 травня проголосували 17,33% виборців.

В той же час Луганське обласне відділення Комітету виборців України заявило про грубі порушення прав виборців на цих виборах.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+