12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

"Єдиний центр" хоче розпустити Лисичанську міську раду

05.05.2009, 19:00
3861
0
Автор

 "Єдиний центр" хоче розпустити Лисичанську міську раду

Луганська обласна організація Єдиного Центру має намір ініціювати, через парламентську групу партії, розгляд у Верховній Раді питання про розпуск Лисичанської міської ради.

Керівник Луганської обласної організації Єдиного Центру Валентин Дзонь прокоментував ситуацію, що склалася в ході переобрання Лисичанського міського голови, що відбулося 3 травня 2009 року. За попередніми даними, за підсумками голосування лідирує кандидат від Єдиного Центру Валерій Бондаренко.

  - Но, констатируя факт победы, - заявляет Дзонь, - мы понимаем, что в условиях блокирования работы территориальной избирательной комиссии, многочисленных провокаций и активного противодействия логичному завершению процесса выборов Лисичанским городским советом, подвести итоги будет достаточно сложно.

Перемога Валерія Бондаренко підтверджена протоколами дільничних виборчих комісій, але цей факт не є визначальний ні для місцевих депутатів, ні для політичної сили, що влаштувала справжню "бучу" навколо виборів Лисичанського міського голови.

Є предмет для серйозних роздумів і для організаторів виборного процесу, і політиків, і законодавців. Нинішнє законодавство дозволяє народним обранцям на місцевому рівні досить вільно варіювати повноваженнями місцевого самоврядування.

Політичний підсумок позачергової передвиборної кампанії по обранню Лисичанського міського голови з точки зору оцінки діяльності місцевої ради - це протизаконна діяльність і відвертий саботаж народного волевиявлення.

Коли наші опоненти зрозуміли, що кандидат від Єдиного Центру є базовою кандидатурою для обрання мером, "закипіла", я б сказав, деструктивна метушня керівного і направляючого органу Лисичанської громади. Окрім численних провокацій і спроб зняти кандидата від Єдиного Центру Валерія Бондаренко в ході агітаційного періоду, в останню добу кампанії - в ніч з суботи на воскресінні - була оголошена закрита мобілізаційна сесія міськради для зриву виборчого процесу. Відмічу, що проводилася вона "за законами військового часу", і була не пов\'язана з якимись природними або інфраструктурними для міста катаклізмами, екстреність обумовлена необхідністю розпустити територіальну виборчу комісію, для того, що б фактично паралізувати виборний процес. Причому, в ході депутатського "хоралу" також звільнений від обов\'язків голова Лисичанської територіальної виборчої комісії, за нібито порушення закону, хоча вони (порушення) не були квалифицированны як такі в судовому порядку.

Звертаю увагу, що подібна функція, - ухвалювати вироки, - аж ніяк не делегована місцевим радам. У нас рада не каральна, а творчий орган, і про це потрібно б пам\'ятати усім народним обранцям.

Але, в Лисичанську, принцип партійної доцільності виявився вище за конституційні дії, якими повинне б керуватися місцеве самоврядування. Більше того, рада, якій норма закону делегує відповідальність за організацію комісій, де-факто ліквідовувала Лисичанську територіальну виборчу комісію. Адже для легітимного ухвалення рішень в її складі не має бути менше 8 чоловік, а підконтрольні ПР члени ТВК склали свої повноваження.

У подібних діях міськради ми убачаємо усвідомлений саботаж і виборного процесу, і голосування Лисичан, викликаний явною поразкою Партії Регіонів на підконтрольній раніше території. Ці дії по суті не дають можливості завершення виборчої кампанії в Лисичанську у відповідність з її об\'єктивними результатами. Відсутній орган, який міг би підвести офіційні підсумки голосування.

Подібного роду хамство вимагає і політичною, і юридичною, а можливо, і карної оцінки.

Луганська обласна організація Єдиного Центру ініціюватиме перед керівництвом партії внесення, через нашу парламентську групу, питання про розгляд Верховною Радою можливості розпуску Лисичанської міської ради, за безпрецедентні порушення конституційних і законодавчих норм і прав громадян в ході позачергових виборів міського голови 3 травня 2009 року.

Це стане серйозним уроком для деяких політичних сил, що вкінець розперезалися.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+