12+
05 декабря
...
прогноз на 5 дней
-8 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у Лисичанську отримав мікроавтобус

19.12.2020, 11:07
150
0
Автор

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая у Лисичанську починають справджуватися дива! Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (далі — Центр) отримав від військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська у користування пасажирський

    18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая у Лисичанську починають справджуватися дива! Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (далі — Центр) отримав від військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська у користування пасажирський мікроавтобус марки ГАЗ.

    Відтепер підопічні Центру та персонал можуть бути самостійними у своїх пересуваннях, що значно спростить їх життя.

    Зазначимо, що в далекому 2008 році ще за ініціативи Президента України Луганська обласна рада з метою забезпечення автотранспортом багатодітних сімей передала у комунальну власність територіальної громади міста Лисичанськ декілька мікроавтобусів. Один з них був переданий сім’ї, в якій на той час виховувалось 12 дітей. На теперішній час діти стали повнолітніми, а родина втратила статус багатодітної. Тож вищезгаданий автомобіль було повернуто балансоутримувачу — ВЦА м. Лисичанська.

    Отже, щоб мікроавтобус не лишався без діла і продовжував приносити користь лисичанським дітям, керівником ВЦА м. Лисичанська Олександром Заїкою було прийнято рішення передати вищезгаданий транспортний засіб на баланс Центру.

    Попередньо автомобіль було приведено у належний стан, виконано ремонт та повне технічне обслуговування автомобіля за кошти місцевого бюджету.

    Слід зазначити, що роботи з технічного обслуговування виконувала філія «Лисичанськ-авто» ПАТ «Луганськ-Авто». Директор організації Олексій Позняк, керівник громадської організації «Аваліст» Юліана Гарбар та керівник ЛЖЕК№ 6 Дмитро Працюк «близько да серця» сприйняли добрі ініціативи Олександра Заїки, і вирішили долучитися до благородної справи.

    Тож, сьогодні дітлахи отримала не тільки відремонтований транспортний засіб, а й безліч подарунків і солодощів.

    Дякуємо вам, за небайдужі серця та благородні вчинки!

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+