12+
22 сентября
...
прогноз на 5 дней
17 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

КИУ заявляє про грубі порушення на виборах мера Лисичанська

05.05.2009, 20:00
3834
0
Автор

КВУ заявляє про грубі порушення на виборах мера Лисичанська

Луганське обласне відділення Комітету виборців України заявляє про грубі порушення прав виборців на позачергових виборах мера Лисичанська, що відбулися 3 травня. Як повідомив голова ЛОО КВУ Олексій СВЕТИКОВ, у зв\'язку з порушеннями відділення комітету вирішило не публікувати наявні у нього дані про те, як проголосували мешканці Лисичанська на позачергових виборах міського голови, що відбулися в неділю.

У відділенні також стверджують, що територіальна виборча комісія у зв\'язку з відсутністю правомочності результати виборів не підводила.

За даними ЛОО КВУ, в ніч з воскресіння на понеділок члени ТВК під керівництвом Володимира ЮНАКА приймали документацію з дільничних комісій і складували її без розгляду. Напередодні міська рада припинила повноваження В. ЮНАКА як голову ТВК.


Коментуючи рішення позачергової сесії Лисичанської міськради про задоволення заяв 5 членів ТВК про припинення їх повноважень, ЛОО КВУ відмічає, що це рішення є законним. В той же час КВУ звертає увагу на те, що повноваження членів ТВК, згідно з виборчим законодавством, припиняються з дня подачі заяв. Заяви в Лисичанську міськраду були подані в суботу, 2 травня.

Крім того, в Луганському відділенні Комітету виборців підкреслюють, що у зв\'язку з подачею в суботу членами ТВК заяв про складання повноважень, є сумнівною і законність прийнятого в неділю рішення ТВК про припинення реєстрації кандидата на посаду мера Лисичанська від Партії регіонів Сергія БАРАННИКА, оскільки комісія вже була неправомочна.

Майбутньому складу ТВК ЛОО КВУ рекомендує відмінити це рішення, як прийняте неправомочним складом комісії, і оголосити вибори такими, що не відбулися.

В той же час у відділенні стверджують, що за С. БАРАННИКА за три години голосування (до його зняття) проголосувало більше виборців, чим за його найближчого конкурента за увесь день виборів.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 4 травня, в прес-службі "Єдиного центру" заявили, що, за результатами проведеного партією паралельного підрахунку голосів, її представник Валерій БОНДАРЕНКО "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосували 17,33% виборців.

Довідка. 23 жовтня 2008 р.. Лисичанська міська рада достроково припинила повноваження міського голови Леоніда КРИСАНОВА. Ініціатором цього рішення виступила Партія регіонів. В.о. міського голови міськрада призначила секретаря Лисичанським міської ради С. БАРАННИКА - депутата, обраного за списком Партії регіонів.

Формальною основою для відставки мера стала його "незадовільна робота" з підготовки міста до опалювального сезону.

Позачергові вибори Лисичанського міського голови були призначені на 3 травня постановою Верховної Ради від 5 лютого 2009 року

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+