12+
18 июня
...
прогноз на 5 дней
17 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Лисичанську опечатали будівлю ТВК. Міськрада хоче новий виборчком

05.05.2009 21:00
3456
0
Автор

У Лисичанську опечатали будівлю ТВК. Міськрада хоче новий виборчком

Рішенням позачергової сесії Лисичанської міської ради були припинені повноваження 5 членів Територіальної виборчої комісії і опечатана будівля ТВК, - заявив депутат Лисичанської міськради Костянтин Готилов. "Депутатами було вирішено опечатати будівлю комісії і екстрено почати переговори з усіма політичними силами про створення нової виборчої комісії. Тільки новообрана ТВК має право вирішити відбулися ті, що пройшли 3 травня вибори або ні", - розповів К.Готилов.

На думку депутата Готилова, вибори Лисичанського міського голови, не відбулися і "необхідно ретельно розібратися, хто понесе за це відповідальність і матеріальну і моральну".

Як повідомлялося раніше більше 700 жителів Лисичанська провели мітинг протесту перед будівлею територіальної виборчої комісії з вимогою визнати вибори Лисичанського міського голови 3 травня недійсними і анТВКонституційними, а членів ТВК відправити у відставку, як що "показали свою заангажованість і не компетентність, і що зневажили права виборців"

Як повідомляв Луганськ.proUA.com, 3 травня в Лисичанську проходили вибори мера.

Луганська обласна організація  Комітету виборців України вважає, що ці вибори пройшли з грубою зневагою права на волевиявлення виборців.

Крім того, КВУ відмічає, що у зв\'язку з подачею заяв про складання повноважень 5 членів комісії в суботу, є сумнівною і законність прийнятого в неділю рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника - комісія вже була неправомочна.

Майбутньому складу ТВК відділення КВУ рекомендує відмінити це рішення, як прийняте неправомочним складом комісії, і оголосити вибори такими, що не відбулися.

Крім того, 3 травня в день виборів мера Лисичанська уранці з голосування був знятий кандидат Сергій Баранник, за якого, за даними КВУ, за три години голосування (до моменту зняття) проголосувало більше виборців, чим за кандидата, що нібито переміг, від ЕЦ Бондаренко за увесь день.

Прес-служба партії "Єдиний Центр" заявила, що представник ЕЦ Валерій Бондаренко "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосувало 17,33% виборців.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+