12+
18 января
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську опечатали будівлю ТВК. Міськрада хоче новий виборчком

05.05.2009, 21:00
3485
0
Автор

У Лисичанську опечатали будівлю ТВК. Міськрада хоче новий виборчком

Рішенням позачергової сесії Лисичанської міської ради були припинені повноваження 5 членів Територіальної виборчої комісії і опечатана будівля ТВК, - заявив депутат Лисичанської міськради Костянтин Готилов. "Депутатами було вирішено опечатати будівлю комісії і екстрено почати переговори з усіма політичними силами про створення нової виборчої комісії. Тільки новообрана ТВК має право вирішити відбулися ті, що пройшли 3 травня вибори або ні", - розповів К.Готилов.

На думку депутата Готилова, вибори Лисичанського міського голови, не відбулися і "необхідно ретельно розібратися, хто понесе за це відповідальність і матеріальну і моральну".

Як повідомлялося раніше більше 700 жителів Лисичанська провели мітинг протесту перед будівлею територіальної виборчої комісії з вимогою визнати вибори Лисичанського міського голови 3 травня недійсними і анТВКонституційними, а членів ТВК відправити у відставку, як що "показали свою заангажованість і не компетентність, і що зневажили права виборців"

Як повідомляв Луганськ.proUA.com, 3 травня в Лисичанську проходили вибори мера.

Луганська обласна організація  Комітету виборців України вважає, що ці вибори пройшли з грубою зневагою права на волевиявлення виборців.

Крім того, КВУ відмічає, що у зв\'язку з подачею заяв про складання повноважень 5 членів комісії в суботу, є сумнівною і законність прийнятого в неділю рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника - комісія вже була неправомочна.

Майбутньому складу ТВК відділення КВУ рекомендує відмінити це рішення, як прийняте неправомочним складом комісії, і оголосити вибори такими, що не відбулися.

Крім того, 3 травня в день виборів мера Лисичанська уранці з голосування був знятий кандидат Сергій Баранник, за якого, за даними КВУ, за три години голосування (до моменту зняття) проголосувало більше виборців, чим за кандидата, що нібито переміг, від ЕЦ Бондаренко за увесь день.

Прес-служба партії "Єдиний Центр" заявила, що представник ЕЦ Валерій Бондаренко "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосувало 17,33% виборців.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: info.citylisichansk@gmail.com 

12+