12+
05 августа
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

У Лисичанську відбувся мітинг обурених виборами городян.

05.05.2009 16:35
3367
0
Автор

У Лисичанську відбувся мітинг обурених виборами городян. Люди вимагають розібратися з членами ТВК

Більше 700 мешканців Лисичанська прийшли на центральну площу міста, щоб висловити своє обурення з приводу неконституційних виборів міського голови, які відбулися в неділю, 3 травня. Люди, що зібралися на площі скандують, : "Ганьба лжевиборам"! і "Баранник наш мер"!.

На думку, присутніх вони зробили свій вибір, але їх голоси не зарахували. Над демонстрантами розвиваються декілька прапорів Партії регіонів. Активісти місцевої організації анархістів принесли на мітинг вінки з траурними стрічками, на яких написано, : "На згадку про загиблу демократію".

Перед присутніми виступив депутат Лисичанської міської ради Костянтин Готилов. Він заявив, що за попередніми підсумками виборів міським головою Лисичанська стає Сергій Баранник.

К. Готилов повідомив, що в Лисичанську зареєстровано 97790 виборців, взяло участь у виборах 32000 виборців. За самовыдвиженца Баранника проголосувало 8940 виборців; за кандидата від ЕЦ Бондаренко - 5600, за депутат від БЮТ Теросипова 4700 виборців. П\'ять з половиною тисяч виборців проголосували проти усіх. Недійсними виявилися 2500 бюлетенів.

""Якби Баранника так підло не зняли з виборів, за нього проголосувало б значно більше лисичанцев", - підкреслив К.Готилов.

Учасники стихійного мітингу у стін Лисичанської територіальної виборчої комісії зажадали у депутатів міськради негайно відправити у відставку членів ТВК, що "показали свою заангажованість і не компетентність, і що зневажили права виборців".

Про це говоритися в резолюції мітингу виборців Лисичанська, що пройшов в понеділок.

Як мовиться в резолюції, члени Територіальної виборчої комісії під час виборів Лисичанського міського голови 3 травня, допустили грубі порушення і не впоралися з проведенням виборів і не можуть більш виконувати свої обов\'язки із-за своєї не повної чисельності. З 11 членів ТВК залишилося тільки 5.

Як повідомляв Луганськ.proUA.com, 3 травня в Лисичанську проходили вибори мера.

Луганська обласна організація  Комітету виборців України вважає, що ці вибори пройшли з грубою зневагою права на волевиявлення виборців.

Крім того, КВУ відмічає, що у зв\'язку з подачею заяв про складання повноважень 5 членів комісії в суботу, є сумнівною і законність прийнятого в неділю рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника - комісія вже була неправомочна.

Майбутньому складу ТВК відділення КВУ рекомендує відмінити це рішення, як прийняте неправомочним складом комісії, і оголосити вибори такими, що не відбулися.

Крім того, 3 травня в день виборів мера Лисичанська уранці з голосування був знятий кандидат Сергій Баранник, за якого, за даними КВУ, за три години голосування (до моменту зняття) проголосувало більше виборців, чим за кандидата, що нібито переміг, від ЕЦ Бондаренко за увесь день.

Прес-служба партії "Єдиний Центр" заявила, що представник ЕЦ Валерій Бондаренко "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосувало 17,33% виборців.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+