12+
09 июня
...
прогноз на 5 дней
21 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Перед виборами мера Лисичанська не могли знайти 5-х членів тервиборчкому.

05.05.2009, 18:35
3532
0
Автор

Перед виборами мера Лисичанська не могли знайти 5-х членів тервиборчкому. Рішення про зняття Баранника приймалося по дзвінку

За два дні до виборів мера Лисичанська виборча комісія не могла зібратися, не було кворуму, пропали п\'ять членів виборчої комісії. Про це повідомив Володимир Юнак - голова Лисичанської територіальної виборчої комісії з виборів місцевих рад і міського голови.
За його словами, комісію зібрати було неможливо, тому що зниклі члени навіть не відповідали на телефонні дзвінки.
Коли прийшло рішення Донецького апеляційного суду про зняття з виборів Баранника, комісія налічувала всього 6 чоловік, при мінімально необхідних для голосування - семи.
По словах Юнака, комісія не у повному складі засідала до півночі суботи, проте рішення про зняття з виборів Баранника не прийняла.
Тільки уранці в неділю керівник теркома зміг зв\'язатися з куратором з ЦВК - паном Донченко, який, по словах Юнака, спочатку сказав, що без кворуму комісія не має права приймати рішення, проте за годину, посилаючись на деякі статті закону, повідомив, що ТВК таки може прийняти рішення і без наявності кворуму.
На прохання Юнака підтвердити свої слова офіційним листом, Донченко відповів, що 3 травня в ЦВК вихідний і лист може бути підготовлений тільки через три дні.
Володимир Юнак підтвердив, що рішення про зняття з виборів Сергія Баранника приймалося комісією у складі 6 чоловік.
Луганська обласна організація  Комітету виборців України вважає, що ці вибори пройшли з грубою зневагою права на волевиявлення виборців.
Крім того, КВУ відмічає, що у зв\'язку з подачею заяв про складання повноважень 5 членів комісії в суботу, є сумнівною і законність прийнятого в неділю рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника - комісія вже була неправомочна. Майбутньому складу ТВК відділення КВУ рекомендує відмінити це рішення, як прийняте неправомочним складом комісії, і оголосити вибори такими, що не відбулися.
Крім того, 3 травня в день виборів мера Лисичанська уранці з голосування був знятий кандидат Сергій Баранник, за якого, за даними КВУ, за три години голосування (до моменту зняття) проголосувало більше виборців, чим за кандидата, що нібито переміг, від ЕЦ Бондаренко за увесь день.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+