12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську вибори не закінчені

04.05.2009, 11:00
3995
0
Автор

У Лисичанську вибори не закінчені

ЛОО КВУ вирішило не публікувати наявні у організації дані про те, як проголосували мешканці лисичанська на позачергових виборах міського, що відбулися в неділю, голови - у зв\'язку з грубою зневагою права на волевиявлення виборців. ТВК же результати виборів не підводила - у зв\'язку з відсутністю правомочності.
Вночі з воскресіння на понеділок члени ТВК під керівництвом Володимира Юнака приймав у дільничних комісій документацію і, не розглядаючи її, складував її. Нагадаємо, що напередодні міська рада припинила повноваження Володимира Юнака, як голову ТВК. Але самі члени ТВК цілком могли доручити йому керує роботою, яка засіданням не є.
Що робить неможливим виготовлення інших протоколів. У тому числі - уточнених.
ЛОО КВУ доводить до зведення тлумачів закону з Донецька, що узяли на себе право замість виборців Лисичанська визначати, хто в місті мером бути не повинен, позицію нашої організації за рішенням Лисичанської міськради, прийнятому в неділю. По нормах адміністративного права це є акт індивідуальної дії, що набуває чинності з моменту прийняття. Законом покладений на міськраду обов\'язок його опублікувати, що, ми сподіваємося, буде зроблено. Законним є і задоволення заяв членів ТВК про припинення повноважень, повноваження в цьому випадку припиняються з дня подачі заяви. Тобто з суботи. Призначення членів комісії замість вибулих виробляється відповідно до закону про вибори, тобто після внесення пропозицій суб\'єктами виборів.

У зв\'язку з подачею заяв про складання повноважень 5 членів комісії в суботу, є сумнівною і законність прийнятого в неділю рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника - комісія вже була неправомочна. Майбутньому складу ТВК ми б рекомендували відмінити це рішення, як прийняте неправомочним складом комісії, і оголосити вибори такими, що не відбулися.

Одночасно не можемо не повідомити, що за Сергія Баранника за три години голосування (до його зняття), проголосувало більше виборців, чим за його найближчого конкурента за увесь день голосувань.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+