12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Голоси виборців рахувати нікому: лисичанські регіонали зробили ТВК неправомочним

04.05.2009 14:00
3557
0
Автор

Голоси виборців рахувати нікому: лисичанські регіонали зробили ТВК неправомочним

Увечері в неділю Лисичанська міська рада провела закриту позачергову сесію. Депутати задовольнили подані напередодні заяви п\'яти членів територіальній виборчій комісії, включаючи її секретаря, про припинення повноважень. Сесія, також, розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Юрія Касьянова на дії голови територіальної виборчої комісії Володимира Юнака і достроково припинила повноваження останнього.

У результаті у складі лисичанської територіальної виборчої комісії залишилося тільки п\'ять членів, при мінімальному передбаченому законом складі вісім. Ймовірно, ТВКА тепер неправомочна проводити засідання по отвору документів і підрахунку голосів позачергових виборів лисичанського міського, що закінчуються в ці хвилини, голови.

Усі дільничні комісії продовжують роботові без яких-небудь збоїв, і готуються заразом зробити підрахунок голосів і передати документацію в ТВКУ. Завдяки передусім роботі на цих виборах Євгенія Байрамова, дільничні комісії діють автономно і досить організовано. Не дивлячись на киплячі навкруги пристрасті.

Нагадаємо, що сьогодні, через три години після початку голосування, ТВКУ припинила реєстрацію кандидата на посаду міського голови, діючого і/об міського голови і лідера лисичанських регіоналів Сергія Баранника.
Партія регіонів опротестовуватиме результати виборів в Лисичанську - Сергій Дунаев

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+