12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Партія регіонів опротестовуватиме результати виборів в Лисичанську - Сергій Дунаев

04.05.2009, 17:00
3888
0
Автор

Партія регіонів опротестовуватиме результати виборів в Лисичанську - Сергій Дунаев

"На сьогоднішніх виборах міського голови Лисичанська вже зафіксовані чотири порушення. З ними працюють наші юристи", - заявив в інтерв\'ю Сергій Дунаев, депутат Лисичанської міської ради (член фракції Партії регіонів). За його словами, Партія регіонів висунула на ці вибори кандидатуру Сергія Баранника, нинішнього секретаря Лисичанської міськради.
 

Проте люди, що прийшли на виборчі дільниці, не змогли проголосувати за Сергія Баранника, оскільки навпроти його прізвища стояла позначка "вибув".

"Ті люди, які прийшли на виборчі дільниці з самого ранку, змогли проголосувати за кандидата від Партії регіонів. А близько половини десятого ранку з\'явилася позначка "вибув". ТИК вже прийняла рішення про зняття його кандидатури з цих виборів - а він нічого не знав", - розповів Сергій Дунаев.

За його інформацією, зараз люди, що прийшли проголосувати за кандидата від Партії регіонів, просто розгортаються і йдуть.

Він додав, що Партія регіонів опротестовуватиме результати сьогоднішніх виборів. "Проте, передусім, ми повинні залишатися законослухняними людьми. Але то, що стосується відстоювання права голосу громади, то ми це відстоюватимемо", - підкреслив Сергій Дунаев.

Нагадаємо, сьогодні в 8.00 в Лисичанську Луганської області почалося голосування на позачергових виборах міського голови.

Всього на посаду мера балотуються 7 кандидатів: Це Сергій Баранник, Валерій Бондаренко, Олександр Бондаренко, Костянтин Епифанцев, Юрій Касьянов, Андрій Швидкий і В\'ячеслав Теросипов.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+