12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
14 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Голосування в Лисичанську

03.05.2009, 11:00
3686
0
Автор

Голосування в Лисичанську

За спостереженнями ЛОО КИУ, вибори в Лисичанську проходять досить спокійно і у рамках закону, виборців на ділянках небагато, черг у столиків немає. Ознак фальсифікацій або маніпуляцій мобільна група ЛОО КИУ не зафіксувала, хоча окремі порушення на ділянках є. Але вони - технічні, і на хід або результати виборів - не впливають.

Наприклад, приміщення виборчої дільниці №27 (будівля професійно-технічного ліцею) явно не відповідає закону про вибори, тут в одній кімнаті видають бюлетені, з якими виборці переходять через коридор в іншу. Де і голосують. Особливо вражає коридор, забезпечити при такій конфігурації належне спостереження немає ніякої можливості. На ділянці №30 інформаційних плакатів були вивішені не в тому порядку, як це передбачає закон. На ділянці №32 маленькі скрынки лежали отвором не вниз, а убік (фото). На спеціальній ділянці 48 в приміщенні, де проводилося голосування, постійно знаходилися співробітники міліції. До речі, на цій ділянці в списки включено 312 виборці. Які через помилку ТИК залишилися і в списках виборців за місцем проживання.

Найбільше порадувало те, що члени дільничних комісій не заразилися нервозністю, що панує в штабах основних претендентів на посаду міського голови. На усіх ділянках, де побувала мобільна група, з ранку була атмосфера спокою і упевненості. Пару разів ми чули від голів: робимо, як нас учили. Крім того, керівники комісій регулярно зв\'язувалися з громадським консультантом-діячем, що дозволяло приймати їм правильні рішення.

Втім, одне системне порушення ЛОО КИУ таки зареєструвало: на ділянці №32 офіційний спостерігач від Валерія Бондаренко вручив голові комісії копію постанови Донецького суду і зажадав, щоб члени комісії, видаючи бюлетені, інформували виборців про судове рішення. Подібні дії відбувалися і на інших ділянках, хоча, можливо, і не з таким натиском. Подібні дії спостерігачів в ЛОО КИУ розцінюють як неправомірне втручання в роботу виборчих комісій. Та ще з метою змусити їх діяти всупереч закону.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+