12+
27 июля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Голосування в Лисичанську

03.05.2009 11:00
3599
0
Автор

Голосування в Лисичанську

За спостереженнями ЛОО КИУ, вибори в Лисичанську проходять досить спокійно і у рамках закону, виборців на ділянках небагато, черг у столиків немає. Ознак фальсифікацій або маніпуляцій мобільна група ЛОО КИУ не зафіксувала, хоча окремі порушення на ділянках є. Але вони - технічні, і на хід або результати виборів - не впливають.

Наприклад, приміщення виборчої дільниці №27 (будівля професійно-технічного ліцею) явно не відповідає закону про вибори, тут в одній кімнаті видають бюлетені, з якими виборці переходять через коридор в іншу. Де і голосують. Особливо вражає коридор, забезпечити при такій конфігурації належне спостереження немає ніякої можливості. На ділянці №30 інформаційних плакатів були вивішені не в тому порядку, як це передбачає закон. На ділянці №32 маленькі скрынки лежали отвором не вниз, а убік (фото). На спеціальній ділянці 48 в приміщенні, де проводилося голосування, постійно знаходилися співробітники міліції. До речі, на цій ділянці в списки включено 312 виборці. Які через помилку ТИК залишилися і в списках виборців за місцем проживання.

Найбільше порадувало те, що члени дільничних комісій не заразилися нервозністю, що панує в штабах основних претендентів на посаду міського голови. На усіх ділянках, де побувала мобільна група, з ранку була атмосфера спокою і упевненості. Пару разів ми чули від голів: робимо, як нас учили. Крім того, керівники комісій регулярно зв\'язувалися з громадським консультантом-діячем, що дозволяло приймати їм правильні рішення.

Втім, одне системне порушення ЛОО КИУ таки зареєструвало: на ділянці №32 офіційний спостерігач від Валерія Бондаренко вручив голові комісії копію постанови Донецького суду і зажадав, щоб члени комісії, видаючи бюлетені, інформували виборців про судове рішення. Подібні дії відбувалися і на інших ділянках, хоча, можливо, і не з таким натиском. Подібні дії спостерігачів в ЛОО КИУ розцінюють як неправомірне втручання в роботу виборчих комісій. Та ще з метою змусити їх діяти всупереч закону.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+