12+
07 марта
...
доллар евро рубль РФ

Підсумки судової ночі лисичанських виборів, 2:1 на користь Валерія Бондаренко

03.05.2009 13:00
3225
0
Автор

Підсумки судової ночі лисичанських виборів, 2:1 на користь Валерія Бондаренко

Три судові процеси, пов\'язаних з достроковими виборами лисичанського міського голови, відбувалися в ніч з 2 на 3 травня. У Донецькому апеляційному адміністративному суді безрезультатно для Сергія Баранника закінчилася спроба переглянути рішення про припинення його депутатських повноважень. По обставинам, що знову відкрилися. Як такі були приведені свідчення, що випуск газети "Мить регіонів" (яка раніше була оцінена судом як агітація не за рахунок виборчого фонду) вироблявся нібито без участі парторганізації і Баранника особисто. Суд докладно вивчив аргументи, і 4-45 пішов в дорадчу кімнату. Через 40 хвилин було оголошено, що згідно КАС менш ніж за дві години до початку голосування суд не може приймати рішення.

У Лисичанську суддя Лизенко відмовила в позовах Сергія Баранника до Валерія Бондаренко, і Валерія Бондаренко до Олександра Бондаренко. У обох випадках ставилося питання про припинення реєстрації суперника.

На думку юристів ЛОО КВУ численні позови кандидатів один до одного розглядалися Лисичанським судом, а потім переглядалися Донецьким апеляційним, з порушенням частини третьої статті 175 КУ. По якій вони відносяться до осудності Луганського окружного суду.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+