6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-7 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Сергій Баранник більше не кандидат на посаду міського голови

03.05.2009 13:00
3532
0
Автор

Сергій Баранник більше не кандидат на посаду міського голови

Сьогодні приблизно в 9-30 Лисичанська ТВК прийняла рішення про припинення реєстрації як кандидат на посаду міського голови Сергія Баранника і про викреслювання його прізвища з бюлетенів шляхом проставляння відмітки штемпелем "вибув". Але о 10 годині на ділянках про це не знали, і виборці продовжували голосувати за кандидата, підтримуваного регіоналами. Оригінали постанови ТВК поступили в дільничні комісії приблизно в 10-30. Одночасно з припиненням реєстрації Сергія Баранника Лисичанська ТВК припинила і повноваження його спостерігачів в дільничних комісіях. У свою чергу, штаб Сергія Баранника почав відкликати "своїх" членів УИК. Хоча, за оцінками це не приведе до втрати комісіями дієздатності.

Вирішенню ситуації на користь Валерія Бондаренко сприяв член ЦВК Юрій Донченко, який переконав голову ТВК Юнака, що в день голосування 6 членів комісії (при обліковому складі 11) можуть проводити засідання (більше половини складу). До цього з 5 ранку 6 членів ЦВК знаходилися на робочому місці, але яких-небудь дій не робили. Вважали, що не мають право на увазі відсутності кворуму.

З неофіційних джерел відомо, що учора 5 членів ТВК подали в міськраду заяви про складання повноважень. Проте доки міська рада не прийме рішення про зміну складу комісії, облікова чисельність її залишається 11.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+