12+
28 марта
...
прогноз на 5 дней
13 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Регіональні пристрасті: кандидата в мери Лисичанська від ПР зняли з виборів!!!

02.05.2009, 16:00
3522
0
Автор

Регіональні пристрасті: кандидата в мери Лисичанська від ПР зняли з виборів!!!

За попередньою інформацією, Донецький апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Валерія Бондаренко і визнав, що Сергій Баранник використовував для агітації засоби не з виборчого фонду. Йому ставиться в провину вихід газети міської організації ПР "Мить регіонів" з агітацією в його користь. Юридичним наслідком такого судового вердикту має бути рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника. Проте може статися, що ТВК не зможе виконати судове рішення: вже три дні ТВК не проводить засідання з причини відсутності кворуму. Комісія доки не виконала попереднє рішення Донецького суду про винесення Сергію Бараннику попередження. Сьогодні Лисичанський суд розгляне ще один позов Валерія Бондаренко до Сергія Баранника - про використання останнім в цілях агітації підлеглих осіб. Завтра в Лисичанську відбудуться позачергові вибори міського голови.

По факту на 21 годину вечора Лисичанська територіальна комісія ще не змогла провести засідання і виконати Постанову Донецького суду про припинення реєстрації Сергія Баранника. Голова ТВК Юнак увечері повернувся з прокуратури, де з ним проводилася відповідна робота. Як виявилось, один з членів ТВК знаходиться в лікарні - під крапельницею. І члени ТВК відправилися туди - що б провести засідання безпосередньо в лікарняній палаті.

Провести засідання Лисичанською ТВК в лікарні, де нібито знаходився один з членів комісії, не вдалося. Персонал лікарні відмовився допускати туди сторонніх. А після того, як на цьому почали наполягати правоохоронці, лікарі повідомили, що член комісії в лікарні відсутній.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+