12+
25 сентября
...
прогноз на 5 дней
17 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Вибори мера в Лисичанську: судова війна в самому розпалі

29.04.2009, 13:00
3601
0
Автор

Вибори мера в Лисичанську: судова війна в самому розпалі

У вівторок Донецький апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Олександра Бондаренко. Що фактично означає, що Лисичанська ТВК зобов\'язана оголосити Сергію Бараннику попередження.

Нагадаємо, що на початку квітня при розміщенні агітаційних матеріалів діючого мера на сити-лайтах підприємець, що виконував цю роботу, обрізував нижню частину плакату з вихідними даними. Лисичанський міськсуд порушень з боку Баранника не визнав, але Донецький суд з цим не погодився.

Окрыленный успехом, Александр Бондаренко "пошел" на второй круг: потребовал от ТВК объявить таки предупреждение. Комиссия отказала, в чем "нашла понимание" и городского суда. Но не Донецкого апелляционного, который в очередной раз поддержал юристов от паГТВи Виктора Балоги. Похоже, что теперь у ТВК нет выхода, и у Сергея Баранника таки появиться "желтая карточка". Второе подобное "нарушение" будет означать отметку "выбыл" против фамилии одного из фаворитов.

У Валерія Бондаренко ситуація поки що краще. В понеділок Лисичанський суд залишив без розгляду позов Сергія Баранника на встановлення факту агітації не за рахунок виборчого фонду (видана значно більша кількість листівок, чим сплачено). Суд порахував, що позов поданий з порушенням термінів. Швидше за все, що цей досить спірний вердикт буде оспорений в апеляційному порядку і у разі, якщо скарга буде задоволена, Валерій Бондаренко може перестати бути претендентом. Але сліпа Фимида поки що наполегливо на його стороні.

Нарешті, в зоні риска знаходиться і В\'ячеслав Теросипов. В понеділок Лисичанський суд відмінив рішення ТВК про винесення йому попередження. І одночасно визнала незаконними дії голови територіальної комісії Володимира Юнака. Але доки юристи Теросипова "відбивали" перше попередження, ТВК виніс йому друге. За відсутність вихідних даних на билл-борде.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+