12+
11 апреля
...
прогноз на 5 дней
14 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Вибори мера в Лисичанську: судова війна в самому розпалі

29.04.2009 13:00
3454
0
Автор

Вибори мера в Лисичанську: судова війна в самому розпалі

У вівторок Донецький апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Олександра Бондаренко. Що фактично означає, що Лисичанська ТВК зобов\'язана оголосити Сергію Бараннику попередження.

Нагадаємо, що на початку квітня при розміщенні агітаційних матеріалів діючого мера на сити-лайтах підприємець, що виконував цю роботу, обрізував нижню частину плакату з вихідними даними. Лисичанський міськсуд порушень з боку Баранника не визнав, але Донецький суд з цим не погодився.

Окрыленный успехом, Александр Бондаренко "пошел" на второй круг: потребовал от ТВК объявить таки предупреждение. Комиссия отказала, в чем "нашла понимание" и городского суда. Но не Донецкого апелляционного, который в очередной раз поддержал юристов от паГТВи Виктора Балоги. Похоже, что теперь у ТВК нет выхода, и у Сергея Баранника таки появиться "желтая карточка". Второе подобное "нарушение" будет означать отметку "выбыл" против фамилии одного из фаворитов.

У Валерія Бондаренко ситуація поки що краще. В понеділок Лисичанський суд залишив без розгляду позов Сергія Баранника на встановлення факту агітації не за рахунок виборчого фонду (видана значно більша кількість листівок, чим сплачено). Суд порахував, що позов поданий з порушенням термінів. Швидше за все, що цей досить спірний вердикт буде оспорений в апеляційному порядку і у разі, якщо скарга буде задоволена, Валерій Бондаренко може перестати бути претендентом. Але сліпа Фимида поки що наполегливо на його стороні.

Нарешті, в зоні риска знаходиться і В\'ячеслав Теросипов. В понеділок Лисичанський суд відмінив рішення ТВК про винесення йому попередження. І одночасно визнала незаконними дії голови територіальної комісії Володимира Юнака. Але доки юристи Теросипова "відбивали" перше попередження, ТВК виніс йому друге. За відсутність вихідних даних на билл-борде.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+