12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
-2 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

У боротьбі за владу колишні колеги "рвуть один одному глотки"

27.04.2009 14:00
3685
0
Автор

У боротьбі за владу колишні колеги "рвуть один одному глотки"

У Лисичанську суд розбиратиметься з листівками одного з кандидатів в мери. За попередньою інформацією, в адміністративному позові, поданому в суботу  Сергієм Баранником до Лисичанського міського суду, стверджується, що зібрано 2350 листівок на підтримку Валерія Бондаренко. Про це повідомляє голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій Светіков.

Хоча, як відмічає Луганське обласне відділення КВУ, по вихідних даним надруковано їх було всього тисячу штук.

У позові ставиться питання про встановлення факту виготовлення агітаційних листівок не за рахунок засобів виборчого фонду.

Як відмічають в КВУ, останній раз в Луганській області подібне траплялося в 2002 році, коли спостерігачі ЛОО КВУ зібрали і по акту передали в Луганську ТВК листівки на підтримку Євгенія Бурлаченко.

У кількості, що істотно перевищує вказаний у вихідних даних наклад. Тоді це не перешкодило Бурлаченко стати мером.

Подія в Лисичанську 2009 року може мати серйозніші наслідки: за чинним сьогодні законом встановлення судом факту здійснення агітації не за рахунок засобів виборчого фонду має наслідком припинення реєстрації кандидата на посаду міського голови.

Втім, за оцінкою ЛОО КВУ, в суді буде важко довести, що кандидат має відношення до виготовлення "зайвих" листівок.

Нагадаємо, що 3 травня в Лисичанську відбудуться позачергові вибори міського голови. Кандидатами на цю посаду є сьогоднішній і/об міського голови Сергій Баранник, якого підтримує Партія регіонів, і що був до 2006 року мером Лисичанська Валерій Бондаренко, підтримуваний партією "Єдиний центр". А також п\'ять інших претендентів.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+