12+
13 августа
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Жовта картка Бараннику і Теросипову.

24.04.2009, 16:00
3792
0
Автор

Жовта картка Бараннику і Теросипову. Ще одна-и не бути їм кандидатами в мери

В п\'ятницю Лисичанський суд знову розглядатиме позов з вимогою оголосити попередження кандидатові на посаду міського голови Сергію Бараннику. Як повідомляє керівник Луганського обласного відділення КВУ Олексій СвеТВКов, позов поданий Андрієм Кислим на користь іншого кандидата Олександра Бондаренко.

3 квітня в Лисичанську на сити-лайтах з\'явилися агітаційні матеріали Сергій Баранника, сплачені з його виборчого фонду.

Але підприємець, що розміщував рекламу, обрізував нижню частину матеріалу, на якій знаходилася обов\'язкова вихідна згідно із законом інформація.

Представник Александра Бондаренко подав позов до Лисичанського суду з вимогою визнати факт порушення виборчого закону і оголосити Сергію Бараннику попередження, але суд з позовом не погодився.

Зате з ним погодився (частково)  Донецький апеляційний адміністративний суд, який визнав порушення Сергієм Баранником виборчого законодавства.

Це дало основу Олександру Бондаренко подати скаргу вже в ТВК - з вимогою оголосити Бараннику попередження.

Після відмови виборчої комісії це зробити, він знову поводитися з позовом  до Лисичанського суду.

Раніше Лисичанська ТВК за аналогічне порушення вже оголосила попередження ще одному кандидатові в мерові В\'ячеславу Теросипову.

Причому, без жодного рішення суду.

Попередження є досить неприємною подією для місцевих виборів, оскільки при повторному порушенні з\'являється можливість припинити реєстрацію кандидата.

У ЛОО КВУ оцінюють те, що відбувається як технологію, спрямовану на "усунення" найбільш рейтингових суперників Валерія Бондаренко - Сергія Баранника і В\'ячеслава Теросипова.

Нагадаємо, що Сергій Баранник являється і/об міського голови Лисичанська і підтримується Партією регіонів, а В\'ячеслав Теросипов обіймає посаду гендиректора об\'єднання "Лисичанскуголь" і очолює міську організацію БЮТ. Валерій Бондаренко - колишній мер Лисичанська, зараз працює директором Лисичанської ТЕЦ і очолює міську організацію партії "Єдиний центр".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+