12+
03 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську стало на одного кандидата в мери менше

21.04.2009 11:00
3366
0
Автор

У Лисичанську стало на одного кандидата в мери менше

Спостерігаючи в списку кандидатів на пост міського голови Лисичанська двох кандидатів від Партії Регіонів, мимоволі задавався питанням: хто з них першим попросить віддавати свої голоси за другого. Основою для подібного роду роздумів була ситуація, коли на попередніх виборах, Баранник С. Г. знімав свою кандидатуру на користь Бондаренко В. В.

Думалось що і цього разу ситуація повториться. Але не вийшло з мене Нострадамус, не вгадав з черговістю: И. Становихин першим виступив із заявою про зняття своєї кандидатури по місцевому ТБ. І призвав своїх виборців голосувати за Баранника С. Г. Опісля майже місяць після початку передвиборної гонки, він раптом усвідомив ідентичність передвиборних програм.

Що ж, людина зробила свій вибір, не в праві ми його судити. Але чомусь сумно стає від того, що раптове осяяння або партійна дисципліна змусили молодого і успішного кандидата просити виборців віддати свої голоси за пенсіонера. Виходить не скрізь "молодим у нас дорога".

А що б робив Лисичанський ПР в наступній гіпотетичній ситуації: Баранник раптом, рефлекторно, по старій пам\'яті візьме - та і попросить "своїх" виборців голосувати за Бондаренко В. В.  Цікаво, можливий такий поворот колеса фортуни?

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+