12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Депутати Луганської облради відсвяткують День Перемоги в Лисичанську

14.04.2009 11:00
3642
0
Автор

Депутати Луганської облради відсвяткують День Перемоги в Лисичанську

Цього року День Перемоги депутати Луганської облради відсвяткують в Лисичанську, де відкриють після реставрації монумент на братській могилі радянських воїнів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив депутат облради, виконавчий директор добродійного фонду "Благовіст" Олександр Остапенко.

"Правильно, що депутати облради відновили святкування 9-го травня не в Луганську, а в інших містах області. Ми повинні підтримувати пам\'ятники не лише обласного центру, але і усієї області. Цього року День Перемоги депутати планують відсвяткувати в Лисичанську. Там відкриють відреставрований монумент на братській могилі, де поховано більше 1 тис. радянських солдатів", - сказав А. Остапенко.

Крім того, А. Остапенко відмітив, що до 9-го травня за підтримки добродійного фонду "Благовіст" будуть відреставровані усі пам\'ятники в Луганській області, що мають відношення до Великої Вітчизняної війни.

"Зокрема, до дня Перемоги ми відреставруємо пам\'ятник загиблим односельцям в с. Бараниковка Беловодского району і обеліск в Новопсковском районі. 24 квітня у Сватово на братській могилі ми відкриємо пам\'ятник воїнам-визволителям з надгробками, де будуть увічнені прізвища усіх загиблих визволителів Сватово", - сказав А. Остапенко.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+