12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Судові тяжби навколо лисичанських виборів переміщаються в Донецьк

13.04.2009, 12:00
3856
0
Автор

Судові тяжби навколо лисичанських виборів переміщаються в Донецьк

Два позови, поданих кандидатом на посаду міського голови Лисичанська Олександром Бондаренко, залишено Лисичанським міським судом без задоволення. Позови подавалися до суперників по виборах - В\'ячеславі Теросипову, Сергії Бараннику і торкалися порушень порядку агітації - поширенню агітаційних матеріалів без передбачених законом вихідних даних.

Про це повідомляє Луганське обласне відділення Комітету виборців України.

Позови на користь Олександра Бондаренко подав харківський адвокат Андрій Кислий (адвокатська компанія Кислий і К.). У Лисичанську партійну організацію "Єдиного центру" очолює колишній (до 2006 року) мер Лисичанська Валерій Бондаренко, що реєструється як самовыдвиженец. Олександр Бондаренко об\'єктивно буде двійником Валерія Бондаренко, якщо тільки не зніме свою кандидатуру до дня голосування.

Лисичанський суд обидва позови адвоката відхилив, і його рішення відносно позову до В\'ячеслава Теросипову в суботу вже залишене в силі Донецьким апеляційним адміністративним судом (проте з декілька іншої аргументацією, чим приводив суд першої інстанції).

Апеляційна скарга по позову до Сергія Бараннику розглядатиметься в понеділок.

В п\'ятницю Донецький апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення скаргу Володимира Хапчука, якому Лисичанська ТВК відмовила в реєстрації, - у зв\'язку з пропуском терміну подачі документів на реєстрацію.

Нагадаємо, раніше адвокат Андрій Кислий під час аналогічних виборів в Кременной в листопаді 2008 року представляв інтереси кандидата від партії "Єдиний центр". Під час виборів в Кременной Андрій Кислий аналогічний позов виграв, і за рішенням суду територіальна комісія оголосила попередження кандидатові від Партії регіонів Миколі Слепцову.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+