12+
29 июля
...
прогноз на 5 дней
32 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Вчасно створити ВК в Лисичанську перешкодили низька оплата праці і боязнь судів

06.04.2009 11:00
3676
0
Автор

Вчасно створити ВК в Лисичанську перешкодили низька оплата праці і боязнь судів

Дільничні виборчі комісії в Лисичанську не створені вчасно із-за низької активності городян. Про це заявив заступник голови міської територіальної виборчої комісії Валентин Арсеньев, - повідомляє прес-служба Луганської облради. За словами Валентина Арсеньева, людей не влаштовує низька оплата праці (за два дні роботи - на виборах і при підрахунку голосів - член комісії отримує близько 60 грн.) і високий рівень відповідальності, який на них покладається.
"Багато хто побоюється судів, - уточнив Валентин Арсеньев. - Особливо ті, хто вже був членами комісій і встиг на цьому обпектися". Річ у тому, що в Україні нерідкі випадки, коли програвші на виборах кандидати починають тривалі судові тяжби, щоб оспорити результати голосування. При цьому членів комісій можуть звинувачувати у фальсифікації результатів виборів, невірному підрахунку голосів і інших порушеннях. Навіть тоді, коли суд визнає їх невинними, втрачений час і нерви людям ніхто не компенсує.

За інформацією прес-служба облради, дільничний виборчі комісії в Лисичанську сформовані на 6 днів пізніше, ніж того вимагає чинне законодавство. Із-за виниклої затримки результати волевиявлення громадян можуть бути оспорені в судовому порядку.

Нагадаємо, позачергові вибори міського голови Лисичанська призначені на 3 травня 2009 року. Офіційно зареєстровано 8 кандидатів. Це член Партії регіонів, що обіймав посаду секретаря Лисичанської міськради, Сергій Баранник; начальник цеху ЗАТ "ЛиНик", безпартійний Олександр Бондаренко; директор Лисичанської ТЕЦ, член партії "Єдиний центр" Валерій Бондаренко; приватний підприємець, член В "Батькивщина" Костянтин Епифанцев; безробітний і безпартійний Юрій КУьянов; приватний підприємець, член Соціалістичної партії України Андрій Швидкий; виконуючий обов\'язки генерального директора ГП "Лисичанскуголь", член В "Батькивщина" В\'ячеслав Теросипов і приватний підприємець, член Партії регіонів Іван Становихин.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+