12+
02 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Вчасно створити ВК в Лисичанську перешкодили низька оплата праці і боязнь судів

06.04.2009 11:00
3564
0
Автор

Вчасно створити ВК в Лисичанську перешкодили низька оплата праці і боязнь судів

Дільничні виборчі комісії в Лисичанську не створені вчасно із-за низької активності городян. Про це заявив заступник голови міської територіальної виборчої комісії Валентин Арсеньев, - повідомляє прес-служба Луганської облради. За словами Валентина Арсеньева, людей не влаштовує низька оплата праці (за два дні роботи - на виборах і при підрахунку голосів - член комісії отримує близько 60 грн.) і високий рівень відповідальності, який на них покладається.
"Багато хто побоюється судів, - уточнив Валентин Арсеньев. - Особливо ті, хто вже був членами комісій і встиг на цьому обпектися". Річ у тому, що в Україні нерідкі випадки, коли програвші на виборах кандидати починають тривалі судові тяжби, щоб оспорити результати голосування. При цьому членів комісій можуть звинувачувати у фальсифікації результатів виборів, невірному підрахунку голосів і інших порушеннях. Навіть тоді, коли суд визнає їх невинними, втрачений час і нерви людям ніхто не компенсує.

За інформацією прес-служба облради, дільничний виборчі комісії в Лисичанську сформовані на 6 днів пізніше, ніж того вимагає чинне законодавство. Із-за виниклої затримки результати волевиявлення громадян можуть бути оспорені в судовому порядку.

Нагадаємо, позачергові вибори міського голови Лисичанська призначені на 3 травня 2009 року. Офіційно зареєстровано 8 кандидатів. Це член Партії регіонів, що обіймав посаду секретаря Лисичанської міськради, Сергій Баранник; начальник цеху ЗАТ "ЛиНик", безпартійний Олександр Бондаренко; директор Лисичанської ТЕЦ, член партії "Єдиний центр" Валерій Бондаренко; приватний підприємець, член В "Батькивщина" Костянтин Епифанцев; безробітний і безпартійний Юрій КУьянов; приватний підприємець, член Соціалістичної партії України Андрій Швидкий; виконуючий обов\'язки генерального директора ГП "Лисичанскуголь", член В "Батькивщина" В\'ячеслав Теросипов і приватний підприємець, член Партії регіонів Іван Становихин.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+