12+
29 мая
...
прогноз на 5 дней
20 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську вшанували пам'ять жертв Голокосту

29.01.2021, 08:45
180
0
Автор

27 січня, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Лисичанську відбувся обласний меморіальний захід.Біля пам’ятного знаку жертвам єврейського населення, які загинули у місті під час Другої світової війни зібралися представники Луганської ОДА, військово-цивільних адміністрацій міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк, правоохоронних органів та представники єврейської громади області.

Відкрила захід заступник глави Луганської ОДА Катерина Безгинська словами подяки єврейській громаді Луганщини за шанобливе ставлення до історії.

«Переслідування за принципом національності, раси та віросповідання — це тяжкий злочин на всьому відрізку існування нашої цивілізації. Проте під час Другої світової війни нацисти виселяли, катували та вбивали мільйони представників єврейського народу. Зараз у нас немає змоги проводити меморіальні заходи з вшанування пам’яті жертв Голокосту у Луганську, проте я впевнена, що єврейська громада у нашому рідному місті чує нас», — зазначила у своїй промові Катерина Безгинська.

Перший заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер нагадала присутнім, що у Лисичанську розстріл єврейського населення під час окупації проводився саме на цьому місті, де у 2013 році за ініціативи єврейської громади встановлено пам’ятник жертвам Голокосту. А також підкреслила, що це єдиний меморіал на території Луганської області.

«Уроки Голокосту мають бути для нас попередженням. Ми повинні згадувати про злочини минулого і не допустити їх повторення в майбутньому. Нехай мир та злагода завжди панують на нашій землі», — наголосила Ольга Василівна.

Також під час заходу до присутніх звернулись керівник ВЦА міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та керівник Сєверодонецького відділення благодійного фонду «Хейд Нер» Діана Головіна.

Учасники заходу вшанували пам’ять всіх невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака.

Ми живемо у ХХІ столітті. Хочеться вірити, що такого більше ніколи не повториться. І з нами, і з нашими нащадками буде залишатися тільки пам’ять про ці трагічні сторінки історії.

Згадувати про злочини минулого і не допустити їх повторення є найважливішим нашим завданням, щоб найбільші суспільні цінності — свобода, толерантність, гуманізм, мир та злагода — завжди панували на нашій землі.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+