12+
24 марта
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанська ТВК повгрузала в судах а виборчі комісії ніяк не можуть зібратися

06.04.2009, 13:00
3703
0
Автор

Лисичанська ТВК повгрузала в судах а виборчі комісії ніяк не можуть зібратися

В п\'ятницю Лисичанський міський суд розглядає відразу три адміністративні позови до територіальної виборчої комісії. Один з них вже задоволений: суд визнав неправомірною бездіяльність ТВК і зобов\'язав її негайно сформувати УИК.

Згідно із законом дільничні виборчі комісії мають бути сформовані  не пізніше, ніж за 35 днів до голосування. Що означає - не пізніше за 28 березня. Проте свої кандидатури (по одній в комісію) подали тільки 5 з 8 зареєстрованих кандидатів, тоді як мінімальний склад комісії великої ділянки - 18 чоловік. За тим же законом до цієї кількості ДВК мають бути доповнені самою ТВК - за допомогою місцевої влади. Але цього не сталося. В результаті проведення позачергових виборів Лисичанського міського голови виявилося під загрозою.

1 квітня з позовом до ТВК звернувся кандидат на посаду міського голови  Юрій КУьянов.  Суд його позов задовольнив. І керівництво ТВК це навряд чи розладнало. Оскільки Лисичанський виконком, після подачі позову, в екстреному порядку організував додаткові кандидатури для роботи у складі ДВК. Увечері в п\'ятницю ТВК проводить формування комісій і жеребкування на заміщення керівних посад.

Цікаво, що кандидатури до складу дільничних комісій не встигли подати обох кандидатів від Партії регіонів - Сергій Баранник і Іван Становихин. В результаті керівний склад усіх ДВК може бути "помаранчевим" (у кольорах виборів 2006 року)

В п\'ятницю в Лисичанську було сформовано 48 дільничних виборчих комісій: 45 звичайних і 3 спеціальних. Втім, їх голови навряд чи зможуть провести сьогодні засідання. Оскільки їм видали тільки списки членів УИК, і не дали контактні дані.

Практично усі керівні посади в дільничних комісіях обійняли висуванці трьох кандидатів на посаду міського голови - Теросипова, КУьянова і  Епифанцева.  Усе троє мають відношення до БЮТ, який таким чином "монополізував" керівництво дільничними комісіями. У разі недотримання головами дільничних комісій вимог закону, вони можуть бути позбавлені цієї посади рішенням ТВК.

В п\'ятницю лисичанський суд відмовив Володимиру Хапчуку в позові до ТВК, поданому у зв\'язку з відмовою зареєструвати його кандидатом на посаду міського голови. Сьогодні суд розгляне позови ще двох претендентів, яким ТВК відмовив в реєстрації кандидатами у зв\'язку з пропуском терміну подачі документів.

3 травня в Лисичанську відбудуться позачергові вибори міського голови.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+