12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Лисичанська ТВК повгрузала в судах а виборчі комісії ніяк не можуть зібратися

06.04.2009 13:00
3628
0
Автор

Лисичанська ТВК повгрузала в судах а виборчі комісії ніяк не можуть зібратися

В п\'ятницю Лисичанський міський суд розглядає відразу три адміністративні позови до територіальної виборчої комісії. Один з них вже задоволений: суд визнав неправомірною бездіяльність ТВК і зобов\'язав її негайно сформувати УИК.

Згідно із законом дільничні виборчі комісії мають бути сформовані  не пізніше, ніж за 35 днів до голосування. Що означає - не пізніше за 28 березня. Проте свої кандидатури (по одній в комісію) подали тільки 5 з 8 зареєстрованих кандидатів, тоді як мінімальний склад комісії великої ділянки - 18 чоловік. За тим же законом до цієї кількості ДВК мають бути доповнені самою ТВК - за допомогою місцевої влади. Але цього не сталося. В результаті проведення позачергових виборів Лисичанського міського голови виявилося під загрозою.

1 квітня з позовом до ТВК звернувся кандидат на посаду міського голови  Юрій КУьянов.  Суд його позов задовольнив. І керівництво ТВК це навряд чи розладнало. Оскільки Лисичанський виконком, після подачі позову, в екстреному порядку організував додаткові кандидатури для роботи у складі ДВК. Увечері в п\'ятницю ТВК проводить формування комісій і жеребкування на заміщення керівних посад.

Цікаво, що кандидатури до складу дільничних комісій не встигли подати обох кандидатів від Партії регіонів - Сергій Баранник і Іван Становихин. В результаті керівний склад усіх ДВК може бути "помаранчевим" (у кольорах виборів 2006 року)

В п\'ятницю в Лисичанську було сформовано 48 дільничних виборчих комісій: 45 звичайних і 3 спеціальних. Втім, їх голови навряд чи зможуть провести сьогодні засідання. Оскільки їм видали тільки списки членів УИК, і не дали контактні дані.

Практично усі керівні посади в дільничних комісіях обійняли висуванці трьох кандидатів на посаду міського голови - Теросипова, КУьянова і  Епифанцева.  Усе троє мають відношення до БЮТ, який таким чином "монополізував" керівництво дільничними комісіями. У разі недотримання головами дільничних комісій вимог закону, вони можуть бути позбавлені цієї посади рішенням ТВК.

В п\'ятницю лисичанський суд відмовив Володимиру Хапчуку в позові до ТВК, поданому у зв\'язку з відмовою зареєструвати його кандидатом на посаду міського голови. Сьогодні суд розгляне позови ще двох претендентів, яким ТВК відмовив в реєстрації кандидатами у зв\'язку з пропуском терміну подачі документів.

3 травня в Лисичанську відбудуться позачергові вибори міського голови.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+