12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Лисичанська міськрада призначила нового старого секретаря міськради з унікальним формулюванням

26.03.2009 12:00
4007
0
Автор

Лисичанська міськрада призначила нового старого секретаря міськради з унікальним формулюванням

Костянтин Гатилов повернувся на посаду секретаря Лисичанської міськради. Про це повідомляє голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій Светіков. Він відмітив, що минула сьогодні сесія Лисичанської міської ради призначила Костянтина Гатилова на посаду секретаря міської ради. З унікальним формулюванням: тимчасово, до виходу з відпустки Сергія Баранника.
Костянтин Гатилов обіймав посаду секретаря міськради до 13 серпня 2008 року, коли депутати замінили його Сергієм Баранником.

А 23 жовтня Лисичанська міськрада усунула з посади міського голову Леоніда Крысанова, після чого Баранник став одночасно і/об міського голови Лисичанська.

Подібне поєднання, після внесених 18 вересня 2008 року змін до Закону "Про місцеве  самоврядування в Україні", заборонене.

У зв\'язку, з чим 13 лютого цього року в прокуратуру звернувся депутат міськради В\'ячеслав Теросипов. А прокуратура внесла протест.

"Напередодні конференція міської організації Партії регіонів рекомендувала на посаду секретаря міськради Лисичанського підприємця Івана Становихина, але фракція Партії регіонів на сьогоднішній сесії вирішила інакше", - відмітив Олексій Светіков.

Нагадаємо, що на 5 травня призначені позачергові вибори міського голови Лисичанська. Сергій Баранник вже реєструвався як кандидат на цю посаду. Збирається  поборотися за посаду і Іван Становихин.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+