12+
19 сентября
...
прогноз на 5 дней
15 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

У Лисичанську у боржників за ЖКГ віднімають побутову техніку

26.03.2009 18:00
3938
0
Автор

У Лисичанську у боржників за ЖКГ віднімають побутову техніку

Масштабні "бойові дії" стали звістці в Лисичанську комунальні служби міста проти злісних неплатників. Процедура проста: підприємство спочатку попереджає споживача про заборгованість, що утворилася, не побачивши розуміння з боку останнього, пред\'являє судовий позов, міський суд розглядає справу, виносить ухвалу, воно набуває чинності, і після цього до процесу "вибивання боргів" приступає старанна служба, пише газета "Година Пік".
Ще не так давно комунальні боржники почували себе відносно спокійно і могли спати, не боячись, що в дверях до них постукає судовий виконавець і нагадає про двух-трех тисячі гривен боргу перед тепломережею, водоканалом або Жеком. Проте з недавніх пір ситуація дещо змінилася, і у визнаних судом аматорів "споживати і не платити" практично в масовому порядку стали описувати майно. Так, тільки за останні, лічені дні, в одному окремо взятому районі, кількість справ, пов\'язаних з неоплатою мешканцями послуг тепломережі, які були передані судом на виконання в старанну службу, зменшилися з сімдесяти чотирьох до п\'ятдесяти двох.

Якщо у боржника є телевізор - він буде конфіскований, мобільний телефон також, а ось ліжко, постільна білизна, речі особистого користування йому залишать.
"Ось, приміром, громадянка Ш. У неї був вилучений масляний обігрівач і телевізор "Rainford", - говорить Віталій Вікторович. - Загальна сума її боргу, згідно з рішенням суду, складає близько 3,5 тыс. грн., на сьогоднішній же день сплачено тільки 960 грн.".

До речі, суми, визнані судом до стягнення, в деяких випадках виявляються набагато нижче за реальні борги. Найбільша заявлена сума позову, яку мені вдалося розглянути в списку боржників, складала більше 18 тыс. грн., проте суд задовольнив її тільки частково, зобов\'язавши відповідача сплатити близько 5 тыс. грн. Пояснюється це просто - терміном позовної давності, а він у нас по цих справах складає 3 року.

Вилучаючи майно, державні виконавці встановлюють людині певний термін для погашення свого боргу перед позивачем. Якщо за цей час гроші не поступлять на розрахункові рахунки підприємств, то усі речі "підуть з молотка".

Після реалізації майна, отримані кошти йдуть на погашення заборгованості, проте, якщо виручка перевищує суму боргу, надлишки повертаються колишньому їх власникові.

Ось за допомогою таких, якщо чесно, не занадто популярних в народі методів старанна служба повертає виробникам комунальних послуг їх засобу. Але не усі громадяни спокійно сприймають появу у себе в квартирі таких візитерів.
За словами Віталія Доброреза, був випадок, коли підхмелений хазяїн квартири вирішив не пустити у своє приміщення державних виконавців за допомогою кухонного ножа. Благо поруч виявилися співробітники міліції, і хуліган швидко заспокоївся.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+