12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Концесія..бути або не бути?

23.03.2009, 18:24
3694
0
Автор

Концесія..бути або не бути?

11.03.2009г. на ім\'я секретаря міської ради, мною Хапчуком Володимиром, було зареєстровано, відкрите заява-поводження з вимогою на найближчій сесії міськради підняти питання про необхідність проведення  3 травня 2009г. паралельно з позачерговими виборами  референдуму  з питання "здавати або не здавати в концесію "Лисичанськводоканал"".
Рішення частини депутатів і виконкому Лисичанської міської ради про передачу в концесію Комунального підприємства "Лисичанськводоканал" (і "Лисичанськтеплосэть"), не є зваженим і зважаючим на думку жителів громади Лисичанська власників і споживачів послуг  цих комунальних підприємств.

Я б не загострював ситуацію з концесією "Лисичанскводоканал", якби не було сумних дослідів концесіонерів, як у нас в Україні: з "Инфоксом" в Одесі, з "Луганскводой" в Луганській області,  так і за кордоном: в Аргентині. Де в  Буенос-Айресі був відданий водопровід в концесію міжнародної компанії "Энрон". Яка підвищила тарифи, зірвала хороший фінансовий куш, переказала усі гроші  в швейцарський банк- і збанкрутіла. Чим не диверсія? У Інтернеті значиться, тільки один позитивний приклад концесії, в Уэльсе- Англія.  У "Луганскводы"  по реєстраційних документах  верджинские коріння, а один з конкурсантів на концесію "Лисичанскводоканала" теж з верджинскими корінням.

Найголовніше "Лисичанскводоконал" - це власність громади, а значить жителів Лисичанська". Балансова вартість "Лисичанскводоконала" не менше 100 млн. грн.  А в концесію його хочуть узяти підприємства із статутним фондом не більше 1,1 млн. грн. тобто "у разі чого"  відшкодовувати збитки громаді цим підприємствам буде не чим! Чому серед концесіонерів немає  підприємств з мільярдним балансом. Та тому, що підприємства, що шанують себе, аферами з населенням займатися не хочуть!

Володимир Хапчук

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+