12+
14 апреля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Лисичанський тимчасовий уряд, що відправив мера у відставку за борги, що збільшилися, за газ, з початку року не заплатило ні копійки?

19.03.2010 10:00
3549
0
Автор

Лисичанський тимчасовий уряд, що відправив мера у відставку за борги, що збільшилися, за газ, з початку року не заплатило ні копійки?

Загальна заборгованість Луганської області за спожитий природний газ складає 347,7 млн. грн., у тому числі за поточний рік - 200 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОГА.  При цьому рівень розрахунків підприємств комунальної теплоенергетиці Луганщини за природний газ, спожитий в поточному році складає 12%. Особливо скрутне становище в Брянці, Кировську, Краснодоні, Лисичанську, Свердловську, Стаханове і Перевальску, де плата за поточний рік повністю відсутня.
Заборгованість підприємств тепло- і водопостачання за спожиту електроенергію досягла 452 млн. грн., у тому числі за поточний рік - 38 млн. грн. Рівень розрахунків за поточний рік -  58%. Найбільш низький рівень розрахунків мають підприємства "Лисичанскводоканал" (35%), "Лугансквода" (39%), "Брянкатеплосервис" (17%) і "Кировсктепло" (21%).

"Ми не маємо наміру миритися з ситуацією, яка склалася сьогодні в області з неплатежами за енергоносії", ? заявив перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Арефьев в ході обласної семінару-наради. Він підкреслив, що в Луганській області склалася критична ситуація з розрахунками за енергоносії і послуги підприємств ЖКГ.

За словами Юрія Арефьева, якщо негайно не зайнятися вирішенням проблеми неплатежів, це може спричинити зрив підготовчих робіт до наступного опалювального сезону. Він попередив керівників міст і районів області, що укладенням договорів з енергозабезпечуючими компаніями на наступний опалювальний період займатиметься не облдержадміністрація, а безпосередньо місцева влада. "Немає коштів на оплату газу ? переходите на місцеві паливні ресурси. Це проблема території, і я вас зобов\'язав в поточному році її вирішити", ? заявив Юрій Арефьев, звертаючись до заходів міст і глав райдержадміністрацій.

При цьому перший заступник губернатора відмітив, що реальні механізми вирішення цієї проблеми є. По-перше, це ліквідація дебіторської заборгованості у підприємств ЖКГ за надані ними послуги. Споживачі повинні їм близько 850 млн. грн. По-друге, можливе отримання державної субвенції на відшкодування тарифної різниці. Проте обов\'язковою умовою укладення договору є приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня і відкриття підприємствами тепло-, водопостачання в установах Ощадбанку поточних рахунків із спеціальним режимом використання.

"Без виконання цих умов спроби отримання тарифної різниці містами і районами будуть марні", ? підкреслив Юрій Арефьев. Він доручив керівникам регіонів області вивчити затверджений постановою Кабінету Міністрів України Порядок перерахування субвенції на відшкодування тарифної різниці і протягом 10 днів надати в територіальну комісію облдержадміністрації необхідні розрахунки.

"Це один з реальних шляхів погасити заборгованість минулих років і поправити ситуацію з поточними платежами", ? додав перший заступник глави облдержадміністрації.

P.S. Справи давно минулих днів :...Після ретельного обговорення проблеми підготовки міста до зими секретар Лисичанської міської ради С. Г. Баранник зачитав проект рішення сесії, яким передбачалися наступне. Виконавським комітетом, його відділами і службами, підприємствами не прийняті вичерпні заходи по підготовці міста до опалювального сезону. Не на належному рівні проводилася робота по стягненню з населення заборгованості по послугах теплопостачання, у зв\'язку з чим зросла заборгованість за спожитий природний газ. За станом на 23 жовтня місто не отримало ліміти на використання природного газу...

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+