12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську на курсах цивільної оборони пройшли навчання 799 чоловік

16.03.2009 11:00
3264
0
Автор

У Лисичанську на курсах цивільної оборони пройшли навчання 799 чоловік

Як повідомляє начальник відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради Олександр Гарбуз, упродовж 2008 року відділом проведені огляди-конкурси, змагання медичних формувань ГО (санітарних постів), комплексні перевірки підприємств міста по дотриманню виконання ними чинних нормативно-правових актів України у сфері цивільного захисту і техногенної безпеки.

Крім того, створена і працює евакуаційна комісія, пройшли навчання на обласних курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів 68 чоловік (77% від запланованої кількості), а на міських курсах ГО - 799 чоловік (100,6%). У вересні 2008 року державною комісією Міністерства надзвичайних ситуацій України була проведена комплексна перевірка стану ГО міста Лисичанська, за результатами якої було відмічено, що стан цивільного захисту міста в цілому забезпечує захист населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, - відмічає Олександр Вікторович.

За станом на 1 березня поточного року в місті проведено 11 комплексних навчань, в яких взяли участь 2 281 людина, 8 об\'єктових тренувань, 40 командно-штабних навчань, 2 спільні тренування органів управління цивільного захисту області, а також проведено 11 навчально-методичних зборів з начальниками штабів ГО підприємств міста. Проведення таких заходів супроводжується виконанням практичних господарських робіт і, як результат, приносить економічну і практичну користь підприємствам і населенню міста, - підкреслює Олександр Гарбуз.

Крім того, відділом розроблені і проведені командно-штабні навчання на 5 підприємствах міста, пройшли навчання на міських курсах ГО більше 60 чоловік, проведено спільне тренування органів управління і сил цивільного захисту го-рода з питання виконання завдань по організації безпечного пропуску весняного льодоходу і повені, а також розроблена і затверджена номенклатура міського матеріального резерву для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, за усіма пунктами якої укладені договори з суб\'єктами господарської діяльності по пре-доставлению матеріальних засобів для ліквідації ЧС.

За словами Олександра Вікторовича, велика увага приділяється наданню допомоги керівникам учбових і дошкільних установ в розробці плануючих документів по цивільному захисту, підготовці і проведенню заходів щодо ГЗ (вікторини, змагання, "День ГО", "Тиждень безпеки дитини", екскурсії та ін.).

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+