12+
19 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Лисичанську з нової автостанції автобуси ходити не будуть. Там конфлікт

24.02.2009 13:00
3801
0
Автор

У Лисичанську з нової автостанції автобуси ходити не будуть. Там конфлікт

У Лисичанську відправлення автотранспорту приміських маршрутів тимчасово здійснюватиметься не з нової автостанції АС- 2, а, як і раніше з автостанції АС- 1. Про це повідомляє відділ  інформаційного забезпечення діяльності  Лисичанської міськради.

Таке рішення прийняте 18 лютого у виконкомі Лисичанської міської ради в ході робочої наради з питання врегулювання конфліктної ситуації, що виникла між перевізниками приватних маршрутних таксі і обласним керівництвом нової автостанції (АС- 2).

Суперечка між ними пов\'язана з розміром відсотка автостанційного збору і інших податків, що вилучаються від вартості проїзду.

В ході обговорення учасники зустрічі прийняли рішення: до перегляду договорів суб\'єктів господарювання, пасажирські перевезення приватними маршрутними таксі здійснювати по раніше затверджених графіках і маршрутах, тобто відправлення автотранспорту приміських маршрутів здійснюватиметься не з автостанції АС- 2 (район центрального ринку міста), а - з колишньою АС- 1.

Ця робоча нарада була оперативно організована після звернення автоперевізників приміських маршрутів до губернатора області Олександра Антипову під час виїзного прийому громадян, який проходив 17 лютого у рамках його робочого візиту в Лисичанськ.


Нагадаємо, в Лисичанську перевізники приміських маршрутів невдоволені високою ставкою автостанційного збору. Вони вимагають від обласного керівництва станції економічної аргументації з приводу відсотка автостанційного збору, який складає 15%, і інших відрахувань з вартості квитка.

Перевізники підкреслюють, що в складних економічних умовах, стало неможливим ефективне ведення бізнесу. Усі перевізники відновили автопарк, узяли кредити в банках, і тепер, коли йде розрахунок з кредиторами, перевізник не може отримати свої зароблені гроші за зроблені послуги. В результаті перевізники залишаються ні з чим.

Нова приміська автостанція АС- 2 в Лисичанську відкрита на початку грудня 2008 року.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+