12+
28 января
...
прогноз на 5 дней
-4 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську з нової автостанції автобуси ходити не будуть. Там конфлікт

24.02.2009, 13:00
3864
0
Автор

У Лисичанську з нової автостанції автобуси ходити не будуть. Там конфлікт

У Лисичанську відправлення автотранспорту приміських маршрутів тимчасово здійснюватиметься не з нової автостанції АС- 2, а, як і раніше з автостанції АС- 1. Про це повідомляє відділ  інформаційного забезпечення діяльності  Лисичанської міськради.

Таке рішення прийняте 18 лютого у виконкомі Лисичанської міської ради в ході робочої наради з питання врегулювання конфліктної ситуації, що виникла між перевізниками приватних маршрутних таксі і обласним керівництвом нової автостанції (АС- 2).

Суперечка між ними пов\'язана з розміром відсотка автостанційного збору і інших податків, що вилучаються від вартості проїзду.

В ході обговорення учасники зустрічі прийняли рішення: до перегляду договорів суб\'єктів господарювання, пасажирські перевезення приватними маршрутними таксі здійснювати по раніше затверджених графіках і маршрутах, тобто відправлення автотранспорту приміських маршрутів здійснюватиметься не з автостанції АС- 2 (район центрального ринку міста), а - з колишньою АС- 1.

Ця робоча нарада була оперативно організована після звернення автоперевізників приміських маршрутів до губернатора області Олександра Антипову під час виїзного прийому громадян, який проходив 17 лютого у рамках його робочого візиту в Лисичанськ.


Нагадаємо, в Лисичанську перевізники приміських маршрутів невдоволені високою ставкою автостанційного збору. Вони вимагають від обласного керівництва станції економічної аргументації з приводу відсотка автостанційного збору, який складає 15%, і інших відрахувань з вартості квитка.

Перевізники підкреслюють, що в складних економічних умовах, стало неможливим ефективне ведення бізнесу. Усі перевізники відновили автопарк, узяли кредити в банках, і тепер, коли йде розрахунок з кредиторами, перевізник не може отримати свої зароблені гроші за зроблені послуги. В результаті перевізники залишаються ні з чим.

Нова приміська автостанція АС- 2 в Лисичанську відкрита на початку грудня 2008 року.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+