12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську затвердили програму "Патріот Луганщини" на 2009 рік

24.02.2009 16:00
3586
0
Автор

У Лисичанську затвердили програму "Патріот Луганщини" на 2009 рік

На 53 - ій сесії Лисичанської міської ради булі затверджені ряд міських програм, серед яких, - "Патріот Луганщини" на 2008-2009 роки". Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.


Мета цієї програми полягає у формуванні, розвитку і зміцненні правових, економічних і організаційних умов для цивільно-патріотичного становлення і розвитку особистості на основі скоординированной, цілеспрямованої діяльності органів місцевого самоврядування і громадських організацій. Основні її завдання: удосконалення системи патріотичного виховання населення міста, виховання любові до історії рідного краю, формування патріотичних почуттів на основі культурно-історичних цінностей, бойових і трудових традицій лисичан і усього українського народу; сприяння духовному і фізичному розвитку молоді, вихованню у неї патріотизму, почуття цивільної самосвідомості, любові до Батьківщини і готовності її захищати.

У рамках цієї програми передбачена низька заходів, а саме: організація і проведення зустрічей молоді міста з ветеранами ВОВ і воїнами - інтернаціоналістами, проведення різних міських тематичних конкурсів, споГТВвних змагань, акцій "Пам\'ятай минуле заради майбутнього" і "Обеліск", походів по місцях бойової слави, а також проведення урочистих заходів патріотичної спрямованості в учбових заставах міст Лисичанськ, Новодружеск і Привілля, проведення серед молоді міста, що вчиться, відкритого конкурсу творчих робіт і проектів, присвячених відомим діячам Луганської області та ін.


У реалізації цієї програми будуть задіяні відділи освіти, у справах сім\'ї і молоді, культури і міський військовий комісаріат.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+