12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Звання "Центр якісного медичного обслуговування" присвоєний пологовому відділенню Лисичанської Центральної міської лікарні

24.02.2009 18:00
3564
0
Автор

Звання "Центр якісного медичного обслуговування" присвоєний пологовому відділенню Лисичанської Центральної міської лікарні

Пологове відділення Центральної міської лікарні ім. Титова міста Лисичанська отримало сертифікат про привласнення закладу звання "Центр якісного медичного обслуговування". Сертифікат був вручений директором Проекту "Здоров\'я матері і дитини" Елен Лефевр-шале завідувачки пологового будинку Світлані Голубцовой 30 січня в Києві. Про це повідомляє прес-служба БАЛКИ.
Як повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанською міської ради, нагорода була отримана колективом відділення за значні досягнення у втіленні сучасних перинатальних технологій, рекомендованых міжнародною організацією охорони здоров\'я. Ці технології впроваджуються в Україні Проектом "Здоров\'я матері і дитини" при фінансовій підтримці Агентства США по міжнародному розвитку в співпраці з Міністерством охорони здоров\'я України.

З 96 пологових будинків України, які брали участь в міжнародному Проекті "Здоров\'я матері і дитини",  в 2008 році лише 16 отримали таку нагороду.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+