12+
22 июня
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Губернатор Луганщини пообіцяв підтримку Лисичанському склозаводу

17.02.2009 12:00
3539
0
Автор

Губернатор Луганщини пообіцяв підтримку Лисичанському склозаводу

Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов в ході відвідування ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" пообіцяв підтримку в рішенні проблем підприємства, що виникли внаслідок світової фінансової кризи. Одне з успішних підприємств області, зорієнтоване на експорт своєї продукції за рубіж із-за стрибків курсу валюти сьогодні терпить серйозні збитки. Олександр Антипов обговорив виниклі на "Пролетарі" проблеми з його керівництвом і завірив в підтримці з боку обласної влади в рішенні ряду проблем, що знаходяться в її компетенції.
Губернатор оглянув виробництво №2 ЗАТ "Лисичанського склозавод "Пролетар". Це сучасне виробництво крупнолистового флоат-стекла, аналогів якого в Україні немає. Нова лінія по його випуску пущена в 2007 році. Устаткування і технологія вироблення скла є найсучаснішими і відповідають усім діючим світовим вимогам і стандартам. Електронна система контролю якості дозволяє гарантувати споживачам найвищу якість скла, що поставляється. Завод здійснює свою діяльність переважно на ринку виробництва листового скла для будівельних підприємств України, країн СНД, також 25-30% вироблюваної продукції поставляється на експорт.

У зв\'язку із зростаючим попитом на спеціальні види скла (енергозбережне, тоноване і так далі) в листопаді 2008 року освоєна сучасна європейська лінія по виробництву скла з низкоэмиссионным м\'яким покриттям.

Споживачами заводських виробів є підприємства будіндустрії, виробники вантажних і легкових автомобілів, автобусів, сільськогосподарських машин, тепловозів, газових плит, холодильників, меблів.

На підприємстві з 2003 року діє система менеджменту якості згідно з Міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Лисичанський склозавод "Пролетар" за випуск високоякісної продукції, впровадження і у виробництво сучасних передових технологій має ряд відмінностей і нагород. Серед них орден Трудового Червоного Прапора, срібну медаль ВДНХ, Орден Шани, диплом альманаха і медаль "Золота книга Української еліти", диплом Міжнародного бізнес-форуму "Слов\'янський базар", диплом Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість і безпека України". "Пролетар" також є лауреатом Українського національного конкурсу якості, загальнонаціонального конкурсу "Вища проба", переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України".

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+