12+
07 февраля
...
прогноз на 5 дней
-10 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Губернатор Луганщини пообіцяв підтримку Лисичанському склозаводу

17.02.2009, 12:00
3626
0
Автор

Губернатор Луганщини пообіцяв підтримку Лисичанському склозаводу

Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов в ході відвідування ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" пообіцяв підтримку в рішенні проблем підприємства, що виникли внаслідок світової фінансової кризи. Одне з успішних підприємств області, зорієнтоване на експорт своєї продукції за рубіж із-за стрибків курсу валюти сьогодні терпить серйозні збитки. Олександр Антипов обговорив виниклі на "Пролетарі" проблеми з його керівництвом і завірив в підтримці з боку обласної влади в рішенні ряду проблем, що знаходяться в її компетенції.
Губернатор оглянув виробництво №2 ЗАТ "Лисичанського склозавод "Пролетар". Це сучасне виробництво крупнолистового флоат-стекла, аналогів якого в Україні немає. Нова лінія по його випуску пущена в 2007 році. Устаткування і технологія вироблення скла є найсучаснішими і відповідають усім діючим світовим вимогам і стандартам. Електронна система контролю якості дозволяє гарантувати споживачам найвищу якість скла, що поставляється. Завод здійснює свою діяльність переважно на ринку виробництва листового скла для будівельних підприємств України, країн СНД, також 25-30% вироблюваної продукції поставляється на експорт.

У зв\'язку із зростаючим попитом на спеціальні види скла (енергозбережне, тоноване і так далі) в листопаді 2008 року освоєна сучасна європейська лінія по виробництву скла з низкоэмиссионным м\'яким покриттям.

Споживачами заводських виробів є підприємства будіндустрії, виробники вантажних і легкових автомобілів, автобусів, сільськогосподарських машин, тепловозів, газових плит, холодильників, меблів.

На підприємстві з 2003 року діє система менеджменту якості згідно з Міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Лисичанський склозавод "Пролетар" за випуск високоякісної продукції, впровадження і у виробництво сучасних передових технологій має ряд відмінностей і нагород. Серед них орден Трудового Червоного Прапора, срібну медаль ВДНХ, Орден Шани, диплом альманаха і медаль "Золота книга Української еліти", диплом Міжнародного бізнес-форуму "Слов\'янський базар", диплом Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість і безпека України". "Пролетар" також є лауреатом Українського національного конкурсу якості, загальнонаціонального конкурсу "Вища проба", переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+