12+
03 декабря
...
прогноз на 5 дней
-3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанські регіонали не упевнені в перемозі власного кандидата

17.02.2009, 12:00
3285
0
Автор

Лисичанські регіонали не упевнені в перемозі власного кандидата

Політолог, член ради ЛОО Єдиного Центру Андрій Бодров коментує ситуацію навколо майбутніх виборів міського голови Лисичанська, де 9 лютого депутати міськради, що раніше ініціювали відставку колишнього мера, звернулися до Генпрокуратури з вимогою відмінити постанову Верховної Ради про дострокові вибори.

- Звернувшись до Верховної Ради з проханням про відміну дострокових виборів мера міста, Лисичанська міська рада (повністю контрольований регіоналами - 32 з 40) продемонструвала капітуляцію у виборчій кампанії, що ще не почалася. Ініціатива, яка начебто зустріла схвалення в рядах міських депутатів, по зрілому роздуму налякала не їх повною прогнозованістю результатів. Потенційний висуванець партії молодий підприємець Дунаев виник на місцевому політичному небозводі усього кілька місяців тому. При чому виник різко і, як багатьом здавалося яскраво - з роздачею безкоштовного медичного устаткування, подарунків соціально незахищеним групам населення і інших "рожевих слонів".

"Стара гвардія" міської організації ПР виявилася не готова висунути на посаду міського голови молодого ділка з репутацією дуже "беручкого парубка". Саме через це угрупування партійних старожилів ініціювало прийняття згаданого вище звернення. Більшість місцевих експертів сходяться в тому, що досвідчені апаратники прийняли вірне рішення : шансів у Дунаева, за умови участі в кампанії керівника місцевого вугільного холдингу Теросипова і екс-міського голови Валерія Бондаренко, практично немає.

Пам\'ятаючи, про те, що "стара гвардія" Лисичанської міської організації контролюється Олександром Ефремовым, можна побачити, що партійний конфлікт між групою Бойко-Левочкина і оточенням Януковича, в яке входить і Ефремов, виплеснувся з "небожительских" висот і на місцевий рівень.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+