12+
11 апреля
...
прогноз на 5 дней
14 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Лисичанські регіонали не упевнені в перемозі власного кандидата

17.02.2009 12:00
3195
0
Автор

Лисичанські регіонали не упевнені в перемозі власного кандидата

Політолог, член ради ЛОО Єдиного Центру Андрій Бодров коментує ситуацію навколо майбутніх виборів міського голови Лисичанська, де 9 лютого депутати міськради, що раніше ініціювали відставку колишнього мера, звернулися до Генпрокуратури з вимогою відмінити постанову Верховної Ради про дострокові вибори.

- Звернувшись до Верховної Ради з проханням про відміну дострокових виборів мера міста, Лисичанська міська рада (повністю контрольований регіоналами - 32 з 40) продемонструвала капітуляцію у виборчій кампанії, що ще не почалася. Ініціатива, яка начебто зустріла схвалення в рядах міських депутатів, по зрілому роздуму налякала не їх повною прогнозованістю результатів. Потенційний висуванець партії молодий підприємець Дунаев виник на місцевому політичному небозводі усього кілька місяців тому. При чому виник різко і, як багатьом здавалося яскраво - з роздачею безкоштовного медичного устаткування, подарунків соціально незахищеним групам населення і інших "рожевих слонів".

"Стара гвардія" міської організації ПР виявилася не готова висунути на посаду міського голови молодого ділка з репутацією дуже "беручкого парубка". Саме через це угрупування партійних старожилів ініціювало прийняття згаданого вище звернення. Більшість місцевих експертів сходяться в тому, що досвідчені апаратники прийняли вірне рішення : шансів у Дунаева, за умови участі в кампанії керівника місцевого вугільного холдингу Теросипова і екс-міського голови Валерія Бондаренко, практично немає.

Пам\'ятаючи, про те, що "стара гвардія" Лисичанської міської організації контролюється Олександром Ефремовым, можна побачити, що партійний конфлікт між групою Бойко-Левочкина і оточенням Януковича, в яке входить і Ефремов, виплеснувся з "небожительских" висот і на місцевий рівень.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+