12+
01 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську вшанували героїчний вчинок ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2021, 13:26
184
0
Автор

26 квітня, у день 35-х роковин Чорнобильської трагедії Лисичанськ разом із нашою країною та всім світом вшановує героїчний вчинок ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.


   Урочисто-траурні заходи розпочались із зустрічі керівництва Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) з ліквідаторами.

    Звертаючись до ліквідаторів, заступники керівника ВЦА Ольга Венгер та Максим Черевко висловили від Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, її керівника Олександра Заїки та себе особисто щирі слова вдячності за їх безмежну мужність та героїзм, за жертовності та патріотизм, завдяки яким ядерну катастрофу було зупинено, а майбутні покоління – врятовано.

    Ольга Василівна та Максим Іванович вручили відзнаки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – Миколі Бєлокобиленку, Леоніду Ковриженку, Геннадію Унісіхіну, Юрію Гуцалу, Володимиру Зубкову, Костянтину Крохмалю, Володимиру Машкіну, Миколі Пристромку.

    Продовжились заходи покладанням квітів до пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям». Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять лисичан, які як і тисячі українців стали на захист своєї землі та відчайдушно боролися із радіаційним лихом.

    Неможливо повернутися назад та запобігти тому, що трапилося, є тільки шанс більше ніколи не повторювати помилку.

   Подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу!

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: info.city[email protected] 

12+