12+
03 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську перевізникам рекомендують оспорити в суді ставку автостанційного збору

07.02.2009 13:00
3538
0
Автор

У Лисичанську перевізникам рекомендують оспорити в суді ставку автостанційного збору

У Лисичанську перевізники приміських маршрутів невдоволені високою ставкою автостанційного збору. Про це йшла мова на зустрічі перевізників з директором Луганського регіонального управління автобусних станцій Исой Исаевым, - повідомляє відділ  інформаційного  забезпечення діяльності  Лисичанської міськради.

Зустріч пройшла учора, 4 лютого, в Лисичанську на міській автостанції (АС- 2).  Зустріч ініціювали перевізники, які вимагали від обласного керівництва станції економічної аргументації з приводу відсотка автостанційного збору, який складає 15%, і інших відрахувань з вартості квитка.

Перевізники підкреслили, що в складних економічних умовах, стало неможливим ефективне ведення бізнесу. Усі перевізники відновили автопарк, узяли кредити в банках, і тепер, коли йде розрахунок з кредиторами, перевізник не може отримати свої зароблені гроші за зроблені послуги. В результаті перевізники залишаються ні з чим.

У відповідь Иса Исаев порекомендував офіційно оформити усі свої вимоги, пропозиції і при необхідності звертатися до суду.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+