12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
-4 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську 7 дітей самі просилися в притулок

03.02.2009 10:00
3805
0
Автор

У Лисичанську 7 дітей самі просилися в притулок

З метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх службою і відділом кримінальної міліції у справах дітей, відділом освіти і іншими відомствами розроблена і введена в практику система виявлення і обліку осіб, схильних до протиправних дій, а також створений банк даних на підлітків, які проживають в неблагополучних сім\'ях, - повідомляє начальник служби у справах дітей Світлана Логвиненко. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

За станом на 1 січня 2009 року, згідно із статистичними даними, в місті проживають 116 неблагополучних сімей, в яких виховується 214 діти; на обліку в службі у справах дітей знаходиться 441 дитина, з них 80 дітей знаходяться на профілактичному обліку, як діти з функціонально неспроможних сімей, 361 - знаходяться на обліку як діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, 196 з яких виховуються в дитячих установах області.

Упродовж 2008 р. 11 дітей узято під опіку, 10 визначені в интернатные заклади області, 4 - в будинок дитини, усиновлено 5 дітей громадянами України і 6 - іноземними громадянами; 31 громадянина позбавлено батьківських прав відносно 37 дітей. Також прийнято 60 рішень виконкому з питань відчуження майна від імені дітей. Проведено 7 засідань Координаційної ради, за підсумками яких напрямлено 30 клопотань про притягнення батьків до адміністративної відповідальності. З метою попередження бездоглядності, протиправної діяльності, залучення дітей до пияцтва, наркоманію і т. д. фахівцями служби спільно із співробітниками відділу кримінальної міліції у справах дітей проведено 32 рейди, - відмічає Світлана Василівна.

З метою пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді в кабінеті медико-соціальної реабілітації неповнолітніх при службі у справах дітей Лисичанської міської ради за минулий рік було проведено 13 засідань за участю медичних працівників, в яких взяли участь 1028 неповнолітніх, а в кабінеті психолого-педагогической допомоги підліткам і їх батькам консультації отримали 1776 тих, що звернулися.

Постійно проводиться робота по організації відпочинку дітей. Всього в місті Лисичанську було оздоровлено 7 тис. 198 дітей, у тому числі 158 діти-сиріт і діти, позбавлених батьківського піклування. Значущу роль в попередженні дитячої безпритульності грає притулок для дітей. Зараз в нім знаходяться 16 чоловік, 7 з яких звернулися в притулок самі. Виходячи із сказаного, Світлана Василівна вважає необхідним залишити на контролі питання виконання міської програми попередження дитячої безпритульності.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+