12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Лисичанський НПЗ забезпечив п'яту частину прибутків Луганської області

03.02.2009 02:00
3572
0
Автор

Лисичанський НПЗ забезпечив п\'яту частину прибутків Луганської області

За підсумками 2008 року компанії групи ТНК-ВР в Україні перерахували до бюджетів усіх рівнів більше 3,7 млрд гривен податків і зборів, що на 55 млн гривен перевищує показники 2007 року. Зокрема, платежі до місцевих бюджетів зросли на 23%, сума соціальних внесків, у тому числі до Пенсійного фонду України, збільшилася більш ніж на третину.
"ТНК-ВР в Україні - це п\'ять з половиною тисяч працівників, зайнятих у сфері постачання і переробки нафтової сировини, оптової і роздрібної торгівлі нафтопродуктами, - відмітив президент ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Сергій Лизунов. - Одним з ключових підприємств групи є Лисичанський НПЗ, який минулого року забезпечив 20% платежів Луганської області до держбюджету. Окрім сплати податків в 2008 році, відповідно до Угоди про співпрацю у сфері соціального партнерства, ТНК-ВР в Україні направила на регіональні програми більше 6,5 млн грн.".

За словами керівника компанії, при системній підтримці нафтопереробної галузі з боку держави вітчизняні НПЗ змогли б наростити обсяги виробництва і відповідно збільшити податкові платежі.

"У деру чергу необхідно гармонізувати експортно- імпортну поліТВКу для створення рівних конкурентних умів на ринку і стимулювати модернізацію НПЗ, - підкреслив Сергій Лизунов. - Пріоритетними завданнями також є побудова ефективних систем контролю якості палива і захисту прав інтелектуальної власності. Такий підхід дозволити поліпшити положення добросовісних виробників і трейдерів, що у свою чергу позитивно позначиться на наповненні бюджету і соціальної стабільності в регіонах".

Сплата податків, зборів і інших обов\'язкових платежів підприємствами групи ТНК-ВР в Україні, млн грн.

Довідка

ТНК-ВР - міжнародний верТВКально- інтегрований холдинг, який входити в десятку найбільших приватних нафтових компаній у світі по об\' ємах видобутку нафти. Компанія була утворена в 2003 році в результаті злиття нафтових і газових активів компанії ВР в Росії і нафтогазових активів консорціуму Альфа, Аксесс/Ренова (ААР). ВР і ААР володіють компанією ТНК-ВР на паритетній основі.

Основна мета ТНК-ВР в Україні - виробляти і поставляти якісні нафтопродукти на ринок країни, працюючи з максимальною ефективністю і орієнтуючись на довгострокову перспективу. Для досягнення цієї міть компанія послідовно здійснює інвестиції в потужності по переробці і збуту.
Бізнес групи ТНК-ВР в Україні представлень наступними ключовими підприємствами :
- ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" - центр, що управляє, оптова торгівля нафтопродуктами на внутрішньому і зовнішньому ринках, проведення координованої інвестиційної поліТВКи, забезпечення максимальної ефективності використання активів;
- СП ТОВ "Кершер" - роздрібна торгівля нафтопродуктами через мережу власних і джобберских автозаправних станцій, управління АЗС;
- ЗАТ "ЛИНИК" (Лисичанський НПЗ) - переробка нафтової сировини і виробництво продукції.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+