12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
27 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанський НПЗ забезпечив п'яту частину прибутків Луганської області

03.02.2009, 02:00
3677
0
Автор

Лисичанський НПЗ забезпечив п\'яту частину прибутків Луганської області

За підсумками 2008 року компанії групи ТНК-ВР в Україні перерахували до бюджетів усіх рівнів більше 3,7 млрд гривен податків і зборів, що на 55 млн гривен перевищує показники 2007 року. Зокрема, платежі до місцевих бюджетів зросли на 23%, сума соціальних внесків, у тому числі до Пенсійного фонду України, збільшилася більш ніж на третину.
"ТНК-ВР в Україні - це п\'ять з половиною тисяч працівників, зайнятих у сфері постачання і переробки нафтової сировини, оптової і роздрібної торгівлі нафтопродуктами, - відмітив президент ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Сергій Лизунов. - Одним з ключових підприємств групи є Лисичанський НПЗ, який минулого року забезпечив 20% платежів Луганської області до держбюджету. Окрім сплати податків в 2008 році, відповідно до Угоди про співпрацю у сфері соціального партнерства, ТНК-ВР в Україні направила на регіональні програми більше 6,5 млн грн.".

За словами керівника компанії, при системній підтримці нафтопереробної галузі з боку держави вітчизняні НПЗ змогли б наростити обсяги виробництва і відповідно збільшити податкові платежі.

"У деру чергу необхідно гармонізувати експортно- імпортну поліТВКу для створення рівних конкурентних умів на ринку і стимулювати модернізацію НПЗ, - підкреслив Сергій Лизунов. - Пріоритетними завданнями також є побудова ефективних систем контролю якості палива і захисту прав інтелектуальної власності. Такий підхід дозволити поліпшити положення добросовісних виробників і трейдерів, що у свою чергу позитивно позначиться на наповненні бюджету і соціальної стабільності в регіонах".

Сплата податків, зборів і інших обов\'язкових платежів підприємствами групи ТНК-ВР в Україні, млн грн.

Довідка

ТНК-ВР - міжнародний верТВКально- інтегрований холдинг, який входити в десятку найбільших приватних нафтових компаній у світі по об\' ємах видобутку нафти. Компанія була утворена в 2003 році в результаті злиття нафтових і газових активів компанії ВР в Росії і нафтогазових активів консорціуму Альфа, Аксесс/Ренова (ААР). ВР і ААР володіють компанією ТНК-ВР на паритетній основі.

Основна мета ТНК-ВР в Україні - виробляти і поставляти якісні нафтопродукти на ринок країни, працюючи з максимальною ефективністю і орієнтуючись на довгострокову перспективу. Для досягнення цієї міть компанія послідовно здійснює інвестиції в потужності по переробці і збуту.
Бізнес групи ТНК-ВР в Україні представлень наступними ключовими підприємствами :
- ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" - центр, що управляє, оптова торгівля нафтопродуктами на внутрішньому і зовнішньому ринках, проведення координованої інвестиційної поліТВКи, забезпечення максимальної ефективності використання активів;
- СП ТОВ "Кершер" - роздрібна торгівля нафтопродуктами через мережу власних і джобберских автозаправних станцій, управління АЗС;
- ЗАТ "ЛИНИК" (Лисичанський НПЗ) - переробка нафтової сировини і виробництво продукції.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+