12+
07 марта
...
доллар евро рубль РФ

На Лиcичанской фабриці техтканей запущений в дію новий цех

07.01.2009 10:00
4162
0
Автор

На Лиcичанской фабриці техтканей запущений в дію новий цех

У урочистій церемонії пуску нового об\'єкту взяли участь представники міської влади Лисичанська, корпорації "Гуматекс", подібних виробництв країн ближнього зарубіжжя (Білорусі, Казахстани, Росії) і керівники інших підприємств міста.

Будівництво нового просочувального цеху тривало близько чотирьох років. Гості також оглянули відділення приготування складу, станцію його управління і само просочувальне виробництво, де вироблятимуть сердечника для конвеєрних стрічок. Прогнозовані обсяги виробництва - до мільйона погонних метрів в місяць.

За словами директора фабрики Людмили Белухи, підприємство не просто продовжує працювати, але і розвивається завдяки об\'єднанню в корпорацію "Гуматекс" в 2002г. Результатом цього об\'єднання для фабрики стали ремонт і заміна парку верстатів, модернізація виробництва, освоєння нових технологій, а також збереження робочого колективу підприємства.

"Розвиток фабрики - це додаткові робочі місця для городян і відрахування до місцевого бюджету. Крім того, подібне виробництво практично екологічно чисте - мінімальний відсоток викидів при максимальному відсотку утилізації", - відмітила Людмила Белуха.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+