6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-9 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Луганській області проти скорочення 900 чоловік страйкували працівники ВАТ "Лисичанська сода"

29.12.2008 11:00
3692
0
Автор

У Луганській області проти скорочення 900 чоловік страйкували працівники ВАТ "Лисичанська сода"

25 грудня у будівлі адміністрації ВАТ "Лисичанська сода" пройшла акція протесту невдоволених співробітників. Як стало відомо, наказ про звільнення перших 167 чоловік вже підписаний. Всього планується розлучитися з 900 працівниками. Причиною тому стала фінансова криза, цей факт не ховається керівництвом.

Генеральний директор підприємства завірив, щоб вижити в непростих умовах, необхідно скоротити чисельність. В той же час директор підкреслив, що середня заробітна плата в компанії складає більше 1000 гривен. Цей факт викликав сміх в натовпі: працівники запевняють, що отримують 700-800 гривен.

Учасниками акції протесту вже спрямований позов до суду про те, що рішення про скорочення було прийняте одноосібно генеральним директором. У свою чергу заступник голови профкому підприємства помітила, що вказівка була відпущена від власника заводу, а не від директора.

Нагадаємо, що кілька років тому, при затримці заробітної плати, працівники вимушені були піти на крайні заходи: перекрили залізничні колії, а один з них навіть вистрілив в одного з начальників заводу.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+