12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Пожежники по області перевіряли ялинки в ДК, а в Лисичанську - міську ялинку на площі Леніна

22.12.2008 14:00
3459
0
Автор

Пожежники по області перевіряли ялинки в ДК, а в Лисичанську - міську ялинку на площі Леніна

У містах і районах Луганської області пройшли рейди по перевірці стану пожежної безпеки в місцях проведення новорічних свят. Про це повідомляє Центр пропаганди ГУ МНС України в Луганській області. Як з\'ясувалося, необхідні вимоги дотримуються не скрізь.

Так, в ході перевірки Палацу культури ім. Леніна в Антрациті, який в передноворічні дні планує прийняти близько 100 дітей, співробітники МНС виявили в будівлі несправність пожежної сигналізації.

Крім того, дерев\'яні конструкції ДК не оброблені спеціальним складом, який на випадок пожежі перешкоджає поширенню вогню.

Є істотні порушення і в одній з шкіл міста - евакуаційний вихід там засмічений горючими матеріалами і відсутній необхідний запас води для пожежогасінні.

Немає претензій у співробітників МНС до організаторів новорічних свят в Лисичанську. Фахівці оглянули площу Перемоги, де встановлена головна ялинка міста, і не виявили там ніяких порушень пожежної безпеки.

У Луганську перевірку пройшли український обласний академічний драматичний, російський драматичний і обласний академічний ляльковий театри.

Особлива увага співробітників МНС була прикована до останнього, оскільки саме ляльковий театр найближчим часом відвідає максимальну кількість дітей.

Істотних порушень правил пожежної безпеки в театрі виявлено не було - тут працюють пожежний кран, система пожежного моніторингу, в справному стані знаходяться вогнегасники. Що ж до незначних недоліків, без яких, все ж не обійшлося, то найближчим часом вони будуть усунені.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+