12+
24 июня
...
прогноз на 5 дней
24 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Пожежники по області перевіряли ялинки в ДК, а в Лисичанську - міську ялинку на площі Леніна

22.12.2008, 14:00
3548
0
Автор

Пожежники по області перевіряли ялинки в ДК, а в Лисичанську - міську ялинку на площі Леніна

У містах і районах Луганської області пройшли рейди по перевірці стану пожежної безпеки в місцях проведення новорічних свят. Про це повідомляє Центр пропаганди ГУ МНС України в Луганській області. Як з\'ясувалося, необхідні вимоги дотримуються не скрізь.

Так, в ході перевірки Палацу культури ім. Леніна в Антрациті, який в передноворічні дні планує прийняти близько 100 дітей, співробітники МНС виявили в будівлі несправність пожежної сигналізації.

Крім того, дерев\'яні конструкції ДК не оброблені спеціальним складом, який на випадок пожежі перешкоджає поширенню вогню.

Є істотні порушення і в одній з шкіл міста - евакуаційний вихід там засмічений горючими матеріалами і відсутній необхідний запас води для пожежогасінні.

Немає претензій у співробітників МНС до організаторів новорічних свят в Лисичанську. Фахівці оглянули площу Перемоги, де встановлена головна ялинка міста, і не виявили там ніяких порушень пожежної безпеки.

У Луганську перевірку пройшли український обласний академічний драматичний, російський драматичний і обласний академічний ляльковий театри.

Особлива увага співробітників МНС була прикована до останнього, оскільки саме ляльковий театр найближчим часом відвідає максимальну кількість дітей.

Істотних порушень правил пожежної безпеки в театрі виявлено не було - тут працюють пожежний кран, система пожежного моніторингу, в справному стані знаходяться вогнегасники. Що ж до незначних недоліків, без яких, все ж не обійшлося, то найближчим часом вони будуть усунені.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+