12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську працівники житлово-комунальної сфери протестували у стін виконкому

19.12.2008 10:00
3747
0
Автор

У Лисичанську працівники житлово-комунальної сфери протестували у стін виконкому

У Лисичанську працівники житлово-комунальної сфери влаштували акцію протесту у стін виконкому. Річ у тому, що в місті збираються об\'єднувати усі Жеки в одну організацію і поставити єдиного керівника. Люди не згодні з новою кандидатурою і виставили пікет.

З дев\'яти Жеків, що працюють сьогодні, планують залишити тільки три. Як стверджують працівники, усі вони задоволені нинішнім керівництвом, але працювати при новому люди не хочуть. По словах лисичан, керувати об\'єднаною організацією буде начальник третього Жеку Людмила Шайкина. Ті, хто колись у неї працювали вже звільнилися. Як говорять робітники, причина - в нелюдських умовах роботи.

Працівники Жеків говорять, що не проти реорганізації. Тим більше, у виконкомі підтверджують, що це економічно вигідно. Питання нового керівництва знаходиться на контролі у міської влади. Але самого рішення про об\'єднання Жеків ще немає.

Люди бояться потрапити під гарячу руку нового керівництва і вже зараз готують чергову акцію протесту. Робітники вже написали заяву на звільнення, але доки без числа. Признаються, що як тільки призначать начальником Людмилу Шайкину - вони відразу поставлять свої підписи.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+