12+
09 марта
...
прогноз на 5 дней
-2 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську працівники Жеків протестують проти їх нового начальника. Загрожують масовими звільненнями і сміттям

19.12.2008 11:00
3832
0
Автор

У Лисичанську працівники Жеків протестують проти їх нового начальника. Загрожують масовими звільненнями і сміттям

Учора, 18 грудня, в Лисичанську працівники Жеку № 1 пікетували будівлю Лисичанської міської ради. Вони протестують проти об\'єднання Жеків і призначення нового керівника на їх підприємстві - Людмили Шайкиной, яка зараз керує Жеком № 3.

Заступник міського голови Анатолій Калашник, що зайняв цей пост місяць тому, ініціював реформу житлово-комунальної сфери і зокрема укрупнення Жеків. Передбачається, що замість дев\'яти житлово-експлуатаційних контор в Лисичанську залишаться тільки три. В результаті скорочення працівників міський бюджет може заощадити 60 тисяч грн. щомісячно.

Пикитирующие міську мерію жэковцы не ставлять під сумнів економічний ефект від об\'єднання, але протестують проти призначення Л.Шайкиной.

За їх словами, вони знають її як нетактовного і грубого керівника.

Комунальники підписали звернення до депутатського корпусу з вимогою прислухатися до їх думки при призначенні ним нового керівника. Підписалося 60 працівників Жеку № 1.

Представників трудового колективу цього підприємства запросили на сесію міськради, на якій вони заявили депутатам, що якщо їх думку проігнорують, усі працівники житлово-експлуатаційної контори, обслуговуючої центр Лисичанська, напишуть заяви на розрахунок і місто залишиться в бруді і смітті.

Вислухавши представників пікетників депутати вирішили вивчити ситуацію, що склалася, і розглянути це питання на найближчій сесії, яка відбудеться у кінці грудня.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+