12+
26 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Водіям і пасажирам нової приміської автостанції в Лисичанську не вигідно користуватися касовими квитками

19.12.2008 15:00
3714
0
Автор

Водіям і пасажирам нової приміської автостанції в Лисичанську не вигідно користуватися касовими квитками

Не пройшло і двох тижнів після відкриття нової приміської автостанції в Лисичанську, а радість пасажирів вже змінилася на розчарування. Водіям не вигідно відправляти свої маршрути по касових квитках і вони вимагають, щоб люди розплачувалися за проїзд безпосередньо в автобусі. І пасажири не хочуть переплачувати і купувати квитки в касі.

З перонів нової автостанції щодня йдуть в рейс більше 260-ти приміських і міжміських маршрутів. Якщо раніше жителі міста оплачували проїзд у водія, то зараз вони купують квиток в касі. Різниця в ціні невелика. Але, за словами начальника автостанції Тетяни Пигуновой, за рахунок цього 5% -ного збору щомісячно поповнюється міський бюджет.

Із-за невигідної вартості проїзду, водії вимушені діяти нелегально і брати пасажирів на старих зупинках і вирушати в рейс за умови повного заповнення салону. А людей з квитками вони пересаджують в інші маршрути. Таке самоправство викликає невдоволення у пасажирів.

Одні пасажири приїжджають за квитками на автостанцію і сідають в маршрут безпосередньо на платформі. Інші - чекають її приїзду на проміжних зупинках. Говорять, що не завжди виходить приїжджати на автовокзал. До того ж - для деяких з них - це додаткові витрати і втрата часу.

Вплинути на недбайливих перевізників місцева влада не може. Ліцензії на приміські перевезення видає управління транспорту облдержадміністрації. Але, як признається директор Луганського регіонального управління автобусних станцій Иса Исаев, ситуація зміниться тільки у тому випадку, якщо водії перестануть брати пасажирів на стихійних зупинках. А для самих перевізників це не вихід. Адже оплата проїзду через касу позбавляє їх "живих грошей".

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+