12+
31 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську пройшли вшановування чорнобильців

18.12.2008, 11:00
3776
0
Автор

У Лисичанську пройшли вшановування чорнобильців

В неділю, 14 грудня, у пам\'ятника чорнобильцям, відбувся мітинг і покладання квітів, приурочені до дня вшановування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Цього дня в 2000-му році завершилося закриття Чорнобильської АЕС. Подінь вшановування визначений з метою ушанувати мужність, самовідданість і високий професіоналізм учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

На початку урочистого заходу настоятель храму Свято-тихвинского провів службу за здоров\'я тих, що усіх залишилися в живих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. У своєму вітальному слові секретар міської ради Сергій Баранник виразив глибоку пошану і вдячність нашим землякам, які стали на шляхи ядерної стихії Чорнобиля і пожертвували своїм здоров\'ям заради майбутнього. Сергій Григорович відмітив, що трагедія Чорнобиля торкнулася практично кожного жителя України, брали участь в ліквідації і лисичане, і що наслідки трагедії відчуваються досі.

Голова міської громадської організації "Союз Чорнобиль" Олексій Малик у своєму виступі також підкреслив, що ліквідатори аварії часто залишаються наодинці зі своїм болем і життєвими проблемами, оскільки держава дуже часто забуває про своїх героїв. Олексій Іванович зачитав звернення до Верховної Ради України і керівників депутатських фракцій ВР з вимогою - при формуванні і затвердженні державного бюджету на 2009-й рік збільшити на 50 відсотків бюджетні асигнування на соціальні виплати пільговим категоріям громадян, у тому числі чорнобильцям, воїнам-інтернаціоналістам, ветеранам Великої Вітчизняної війни та ін. Зокрема, на лікарські препарати, медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування, компенсаційні виплати на пільгове забезпечення продуктами харчування і так далі. Це звернення було схвалене і прийняте учасниками мітингу.

До цього дня в учбових закладах і установах культури міста також пройшли тематичні уроки і виховний годинник, присвячені вшановуванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, організовані книжкові виставки і зустрічі учнівської і студентської молоді з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+