12+
07 февраля
...
прогноз на 5 дней
-10 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську відбулася щорічна педагогічна конференція

27.08.2010, 14:00
3976
0
Автор

У Лисичанську відбулася щорічна педагогічна конференція

Сьогодні, 27 серпня, в залі ЦВРШМ пройшла щорічна педагогічна конференція. На цьому заході передставники педагогічних колективів міста традиційно підводять підсумки минулого навчального року, ставлять завдання і визначають пріоритети в роботі на майбутній, спілкуються, діляться досвідом.

Окрім власне педагогів в її роботі прийняв участь лисичанський міський голова Сергій Дунаев, заступник міського голови Володимир Марченко, начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Ігор Ганьшин і інші.

У своєму виступі, що відкрив конференцію, мер Лисичанська Сергій Дунаев подякував педагогів за їх працю, відмітивши, що наше місто вже багато років тримається в десятці кращих за освітою в області. Окреме спасибі сказав міський голова педагогічним колективам тих учбових закладів, "які не просто функціонують, а працюють в режимі розвитку, постійного впровадження інновацій". Сергій Володимирович підкреслив, що, незважаючи на усі труднощі і проблеми, влада Лисичанська приділяє особливу увагу розвитку системи освіти в місті. Так, мер розповів про хід виконання програми комп\'ютеризації шкіл і забезпеченні їх доступом до мережі Інтернет, про ті кроки, які робить влада для розширення мережі дошкільних освітніх установ, забезпечення установ системи освіти усім необхідним. Лисичанський міський голова повідомив присутніх, що учора на рахунки казначейства поступили 10,3 млн. грн. з державного бюджету, які планується витратити, у тому числі, на впровадження енергозбережних технологій в системі освіти, зокрема на установку пластикових вікон і модульних котельних в школах і дитячих садах.

Крім того, Сергій Дунаев розповів, що 3 вересня на сесії обласної ради очікується ухвалення рішення про виділення Лисичанську 300 000 грн. на ремонт покрівлі в школах № 12, 13, 14 і 30. "Міською владою виконана серйозна робота в цьому напрямі. Питання вже розглянуте на відповідних комісіях і буде прийнятий на найближчій сесії обласної ради", - повідомив Сергій Володимирович.

Серед іншого міський голова відмітив, що окрема увага приділяється питанню організації дитячого харчування. Так, з 1 липня збільшені асигнування на харчування в дитячих садах, а з 1 вересня збільшать асигнування на харчування учнів 1-4 класів і дітей з соціально незахищених верств населення.

Завершуючи свій виступ, лисичанський міський голова Сергій Дунаев побажав педагогам усього найдобрішого і успіхів в роботі, завіривши їх, що міська влада і далі усебічно підтримуватиме міську систему освіти. "Тільки спільними зусиллями ми можемо забезпечити гідні умови навчання наших дітей", - підкреслив Сергій Володимирович.

 Далі учасники конференції заслуховували доповідь начальника відділу освіти Лисичанської міської ради Ігоря Ганьшина, в якому Ігор Іванович підвів підсумки 2009-2010 навчального року, виділив позитивні тенденції і вказав на проблемні моменти в роботі педагогічних колективів міста.

Крім того, слово для виступу було надане голові Лисичанської міської організації ветеранів України Юрієві Положенцеву. Юрій Павлович від імені міської Ради ветеранів подякував педагогічні колективи міста за взаємодію і допомогу ветеранам і вручив педагогам презенти від очолюваної їм організації: 50 збірок спогадів учасників Великої Вітчизняної війни і 25 екземплярів "Золотої книги Лисичанська".

У завершенні конференції лисичанські педагоги прийняли у свою дружну сім\'ю поповнення: її ряди поповнили 14 молодих учителів. Крім того, відмітили тих, що відрізнилися: грамотами управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації були нагороджені кращі педагоги за багаторічну працю і творчий підхід в роботі, а педагогічні колективи, краще за усіх учбові заклади, що підготували, до нового навчального року, отримали грамоти міського відділу освіти.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+