12+
05 февраля
...
прогноз на 5 дней
-3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

29 Августа-день шахтаря

27.08.2010, 11:00
3959
0
Автор

29 Августа-день шахтаря

Сьогодні, 27 серпня, в актовому залі Лисичанського гірського технікуму відбулися урочисті збори, присвячені Дню шахтаря. У заході взяли участь: міський голова Лисичанська Сергій Дунаев, секретар Лисичанської міської ради Сергій Баранник, заступник міського голови Анатолій Калашник, Василь Литвинюк, що управляє справами, мери Новодружеска і Привілля. Крім того, відвідали урочисті збори заступник голови Луганської обласної федерації профспілок Дмитро Журавский і начальник Північного округу гірничотехнічної інспекції Микола Асеев.

В ході заходу з поздоровленнями з майбутнім професійним святом звернувся на адресу шахтарів міський голова Лисичанська Сергій Дунаев. Мер підкреслив особливе значення шахтарського свята для нашого міста, як для колиски вуглевидобувної галузі Донбасу. Сергій Володимирович високо оцінив роль шахтарської праці і той героїзм, з яким трудівники гірничодобувної промисловості виконують свою роботу. "Шахтарі - дивні люди. Не даремно Володимир Висоцький сказав про вас, що шахтарі володіють "неземними і самими земними з професій", - підкреслив міський голова. Мер Лисичанська побажав трудівникам-вугільникам нескінченних пластів, м\'якості вугілля і удачі в усіх починах.

Після виступу міського голови, ряд кращих працівників вуглевидобувної галузі були нагороджені ювілейною медаллю "300 років Лисичанську" і почесними грамотами виконкому Лисичанської міської ради.

Ще багато теплих слів прозвучало на адресу шахтарів цього дня. Завершив захід святковий концерт.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+