6+
24 февраля
...
доллар евро рубль РФ

"Росводоканал" шукає покупця на "Луганскводу". Через те, що у нас працювати потрібно, а не гроші збирати?

11.12.2008 10:00
3704
0
Автор

"Росводоканал" шукає покупця на "Луганскводу". Через те, що у нас працювати потрібно, а не гроші збирати?

Як стало відомо з достовірних джерел, російський оператор у сфері водопостачання і водовідведення "Росводоканал" шукає покупця на свій контракт в м. Луганську. Йдеться про компанію "Лугансквода", яка є дочірнім підприємством російської компанії.

Експерти відмічають, що за ті півроку, як "Росводоканал" став концесіонером в Луганську, підприємство терпить суцільні збитки. Напружена політична ситуація в регіоні навколо цього контракту, що розгорнулася в обласному і міському радах між різними фракціями, а також постійні перевірки з боку комітетів Верховної Ради і міністерства з питань житлово-комунального господарства тільки нагнітають обстановку навкруги "Луганскводы". Про це повідомляє газета "Справа"

Але основною причиною все ж вважається бажання "Росводоканала" в умовах світової фінансової кризи знайти для свого бізнесу великого іноземного акціонера, який вирішить усі проблеми, що виникли у концесіонерів.

Ще у кінці 2007 року 10% акцій водоканалу були куплені Deutsche Bank, а в жовтні-листопаді цього року керівництво "Росводоканала" зробило зусилля із рефінансування цієї угоди, у тому числі і за рахунок залучення засобів з Інвестиційного фонду Російської Федерації. Втім, ці спроби не увінчалися успіхом.

Аналітики відмічають, що може йтися про реалізацію запоруки у вигляді значної долі "Росводоканала" на користь Deutsche Bank. Тому продаж українських активів можна розцінювати як пробна куля.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+